Podrażnienie / uraz oka

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Kamakx
Posty: 1
Rejestracja: 24 lutego 2022, 18:08

24 lutego 2022, 18:19

Dzien dobry. Mam problem z kotką 2.5kg wagi, ok 5-6lat (mam ją od 3 lat, nie wiadomo dokładnie ile miala gdy ja przygranelam to kotka z dworu ) mamy ciagle problemy z zapaleniem spojówek (leczone antybiotykami I kroplami 2 razy do roku) I uszami, od 2 lat ma ciagle brudne, czarno brązowy śluz, były badania nie ma grzybów ani swierzbu, doktor uznała, ze taka jej uroda i muszę te uszy pielęgnować i regularnie czyścić. Wczoraj kiedy próbowałam jej je wyczyścić standardowo jak co tydzień zakroplilam chyba za dużo, zaczęła lecieć jej piana z pyszczka, bardzo się szarapala mimo ze zawsze jest grzeczna i wyrwała się, uciekła do szafy, po godzinie kiedy wyszła miala już zamknięte jedno oko... dziś ma je bardzo przymróżone jak lekko otworzy jest zamglone. Nie wiem czy to od urazu, podrażnienia od tych kropli i narazie to obserwować czy to coś poważniejszego? Apetyt jest, je normalnie, zachowuje się też jak zwykle, ale wygląda strasznie z tym przymrozonym okiem, aż mnie boli jak na to patrze, mój weterynarz nie ma możliwości mnie przyjąć dopiero po weekendzie, a ja nie wiem czy szukać całodobowej lecznicy i pędzić po pomoc ?
lek. wet. Karolina Miechowska
Posty: 315
Rejestracja: 16 września 2020, 10:58

21 kwietnia 2022, 21:55

Tak, szukać pomocy.

lek. wet. Karolina Miechowska
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość