krew w kale kota

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

a.dria
Posty: 18
Rejestracja: 26 września 2012, 11:50

29 stycznia 2013, 14:30

u mojego kocurka lekarze orzekli krzywą przegrodę nosową (kot rasowy, perski) i nią obarczyli problemy z przewodem pokarmowym;/ nie wiem jaka tu jest zależność, ale ok.

w każdym razie na razie jest ok. jutro bądź pojutrze idę z nim na kastrację, znowu do innego weterynarza. ciekawe co ten powie?
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty: 13055
Rejestracja: 29 września 2004, 14:43
Kontakt:

29 stycznia 2013, 23:12

przy okazji kastracji jak będzie znieczulony dokładnie go należałoby przebadać, przypomnij o tym lekarzowi.
Gość

29 września 2018, 23:55

Mam dwa małe kotki dzisiaj dostałam one mają z 8 tygodni jeden zrobił kupe raz potem drugi raz i za trzecim razem zrobił bardzo żadką z krwią bardzo sie boje o niego miałam juz dużo kotków i z takim czymś nigdy się nie spotkałam prosze o porady a ten drugi kotek nawet kupy nie zrobił a ten jeden ciągle robi😢😘
maria123
Posty: 1
Rejestracja: 29 kwietnia 2019, 15:39

29 kwietnia 2019, 15:55

To może być alergia pokarmowa, nietolerancja drobiu. U mojej kotki pomogła zmiana karmy na bezzbozowa orijen fish.

Karma do kupienia tutaj https://www.krakvet.pl/product-chy-2005 ... 1-8kg.html
Carmen25
Posty: 2
Rejestracja: 01 maja 2019, 15:48

01 maja 2019, 16:32

Może robaki? Gdy przywieźlismy do domu szczeniaka również załatwiał się wodnistą biegunka z krwią (robale były też) po odrobaczeniu kłopot zniknął.
KrakVet.pl
Posty: 551
Rejestracja: 16 grudnia 2020, 13:31

14 kwietnia 2022, 21:22

Cześć!
Przyczyn takich objawów może być wiele. Jednak mimo wszystko zawsze należy reagować możliwie jak najszybciej. Tylko w ten sposób prawidłowo zadbasz o zdrowie Twojego podopiecznego. W takiej sytuacji najlepiej odwiedzić gabinet weterynarza.
Jednak musisz pamiętać, że takie sytuacje mogą powodować stres u zwierząt.
Najważniejsze jest, aby zadbać o komfort psa i ułatwić mu to wydarzenie.
Na naszym blogu znajdziesz artykuł https://www.krakvet.pl/artykuly/pupil-u ... w-i-kotow/ z którego dowiesz się co zrobić w takich sytuacjach.

KrakVet.pl
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość