guzek na nosie kotka

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

sonkos90
Posty: 2
Rejestracja: 07 listopada 2018, 10:02

07 listopada 2018, 10:17

Dzień dobry,

Mam pytanie dotyczące guzka na nosie mojego kocurka. Kotek ma 2,5 miesiąca, od tygodnia leczony jest na koci katar (miał zaropiałe oczka i kichał). Oczka zostały wyleczone kroplami jednak kichanie jeszcze pozostało. Z kolei 3 dni temu na nosie kotka pojawił się guzek- podskórny, okrągły, nieduzy, lekko zaróżowiony (widoczny pod sierścią). Byliśmy z kotkiem u weterynarza w tej sprawie jednak nie potrafił stwierdzić co to jest... kazał obserwować.. jednak ponoć zmiana rakowa to nie jest. W związku z tym chciałam zapytać co to może być? Powinnam się martwić?
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty: 13055
Rejestracja: 29 września 2004, 14:43
Kontakt:

09 listopada 2018, 10:37

a kto to może wiedzieć co to jest ? Musisz minimum zdjęcie wkleić. Lekarz nie wie i widział a my z opisu tym bardziej nie powiemy.
przedobylski
Posty: 1
Rejestracja: 23 listopada 2018, 13:31

23 listopada 2018, 13:56

Ja się niestety kompletnie na tym nie znam.
---
https://salvusmoney.pl/
sonkos90
Posty: 2
Rejestracja: 07 listopada 2018, 10:02

29 listopada 2018, 11:08

Niestety nie potrafię wstawić tu zdjęcia...:( Na całe szczęście guzek po tygodniu zniknął sam...Jednak problem pojawił się znowu, tym razem w innym miejscu-na policzku (pod wąsami). Guzek wyczuwalny jest palcem, widoczny praktycznie nie jest. Nie wiem czy czekać aż znowu zniknie czy wybrać się do weterynarza. Od czego mogą się pojawiać takie guzki? Ostatnio guzek był po kocim katarze, a teraz kocurek ma infekcję oka i powiększony węzeł chłonny (leczony jest kroplami)... czy to może się wiązać z infekcjami właśnie?
Klamka
Posty: 1
Rejestracja: 05 lipca 2022, 21:19

05 lipca 2022, 21:22

Nasz kot ma dokladnie taki sam guzek, i jest dokladnie w tym samym wieku. Czy udalo sie moze ustalic co bylo przyczyna guzkow? Czy wszystko ok z kocurkiem?
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość