Dziwne zachowanie kotka

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Dolittle1906
Posty:1
Rejestracja:10 listopada 2023, 11:49

10 listopada 2023, 11:55

cześć wszystkim! Założyłem konto na tym forum bo mam pytanie co do mojego kotka, mam nadzieję że wybrałem dobry dział. ostatnio zauważyłem, że dziwnie się zachowuje. mruczy mniej, a jego apetyt się zmniejszył. coś się dzieje czy to normalne?
CircuitCarpenter
Posty:10
Rejestracja:04 września 2023, 13:28

10 listopada 2023, 11:58

hej! 😺 to zawsze niepokojące, jak kotek zmienia zachowanie. może być wiele powodów, ale warto zacząć od wizyty u weterynarza. może mieć jakiś problem zdrowotny. sprawdź, czy nie ma żadnych widocznych zmian w jamie ustnej, a także obserwuj, czy nie ma problemów z oddawaniem moczu czy kałem. i pamiętaj, tylko weterynarz może dokładnie ocenić jego stan zdrowia. daj znać, jak wizyta pójdzie! 🐾
Pozdrawiam, 😊
Ostatnio zmieniony 09 maja 2024, 12:02 przez CircuitCarpenter, łącznie zmieniany 1 raz.
Vet4u
Posty:737
Rejestracja:08 lipca 2022, 18:43

14 listopada 2023, 08:46

Witamy,
Jeśli uważa Pani, że z kotkiem dzieje się coś niepokojącego warto udać się do lekarza weterynarii, który przeprowadzi badanie kliniczne oraz wykona ewentualne badania dodatkowe, jak np. badanie krwi (proszę pamiętać ze kotek musi być na czczo).
Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół Vet4u
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości