czy mam sie mocno niepokoić?

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

AnnaO

14 marca 2006, 17:13

Witam.
Jestem szczęsliwą posiadaczką dwóch kotek (obie w wieku lat prawie trzech i obie wysterylizowane w krakvet) Normalnego dachowca i pół-presa. No i właśnie z pół-persem związane jest moje pytanie (no bo z drugą kotką nie ma ŻADNYCH problemów).
Od pewnego czasu (koło 3-4 miesiące) kotka ma wyraźny problem z tylnymi łapami. Chodzi utykając, ma momenty, że po paru krokach natychmiast siada na boku i się wylizuje. Objawy te nie przeszkadzają jej oczywiście wisieć na firankach i buszowac w szafie.
Czy powinnam się mocno zaniepokoić. Nie mam samochodu i daleko mam teraz (po przeprowadzce) do krakvetu, czekam więc aż się troche ociepli i przyjadę tramwajką, celem "okazania". Miałam kiedyś pieska-suczkę, która miła podobny problem z tylnymi łapami i okazało się to zapaleniem przydatków (no ale kot to nie pies)
Dzięki za jakiekolwiek informacje.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty: 13055
Rejestracja: 29 września 2004, 14:43
Kontakt:

16 marca 2006, 02:16

no niestetety kocia wymaga dokładnego zbadania i obejrzenia . Takie zachowanie może powodować "tysiące" przyczyn.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość