FLEXI Xtreme L - Smycz automatyczna dla psa - 5 m
Producent flexi
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Styl smyczy | Taśma |
| Maksymalne obciążenie | 65 kg |
| Regulowana długość | Tak |
| Przeznaczenie | Pies |
| Wartość rozmiaru 1 | L |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Zalecane dla rodzaju zwierząt | Pies |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Smycz |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Wielkość rasy | Duża rasa 25 - 45 kg |
| Zakres wagowy | 500 g - 999 g |
| Długość | 5 m |
| Waga produktu | 450 g |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzaj, czy szelki nie są uszkodzone. , Upewnij się, że szelki są dobrze dopasowane, aby uniknąć urażeń. , Nie pozostawiaj psa bez nadzoru podczas noszenia szelek. |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 4000498034408 |