FLEXI Black Design M niebieska - automatyczna smycz dla psa - 5m
Producent flexi
| Kolor produktu | Czarny |
| Styl smyczy | Taśma |
| Maksymalne obciążenie | 25 kg |
| Rozmiar | M |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Przeznaczenie | Pies |
| Typ produktu | Chowany przewód |
| Seria | flexi Black Design |
| Kategoria | Dla psa |
| Oferta sezonowa | Wiosna |
| Wielkość rasy | Średnia rasa 10 - 25 kg |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Kategoria produktu | Smycz |
| Długość | 5 m |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzaj, czy szelki nie są uszkodzone. , Upewnij się, że szelki są dobrze dopasowane, aby uniknąć urażeń. , Nie pozostawiaj psa bez nadzoru podczas noszenia szelek. |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 4000498034033 |