Karma Fitmin dla psów.Karma Fitmin dla kotów

Karmy Fitmin nalezą do ściślej czołówki najwyżej ocenianych karm dla psów. Sami twórcy karmy dla psów Fitmin zauważają, że produkty, które oferują, to coś więcej niż tylko karmy – to zbilansowany i bardzo zaawansowany program żywieniowy. W pokarmach nie występują pszenice ani zboża genetycznie modyfikowane. Pokarmy są zdrowe i wartościowe, dzięki czemu każdy pies będzie nie tylko zdrowy, ale również szczęśliwy.
Fitmin

Karmy Fitmin – więcej niż karmy

Marka Fitmin oferuje m.in. linię Fitmin Program, Fitmin Solution czy Fitmin For Life. W produktach pierwszej z tych linii znajdziemy aż 50% mięsa. Karmy te dedykowane są zarówno dla psów młodych jak i starszych. Można je podawać psom mniejszym oraz tym dużym. Są to takie produkty, którymi możemy karmić psa przez całe jego życie, nie martwić się, czy dostaje on wszystkie potrzebne składniki do prawidłowego rozwoju. Jeżeli chodzi o karmy Fitmin Solution, to zostały one opracowane w szczególności dla tych psów, które posiadają wrażliwy układ  pokarmowy. W karmie, oprócz najwyższej jakości mięsa znajdują się również dobrze dobrane przyprawy, a także  prebiotyki, które zapewniają doskonałe samopoczucie psu przez cały dzień. Fitmin For Life to  linia, w której znajdują się zarówno karmy suche, jak i karmy dla psa mokre. W ofercie firmy Fitmin znajdują się również dodatki żywieniowe, które dostarczają psiakom witamin i potrzebnych minerałów. Dodatki te wspomagają wszystkie naturalne procesy, które zachodzą w organizmie psiaka. Stosując te produkty możemy mieć pewność, że pies będzie mógł cieszyć się pełnią zdrowia!

Dobry produkt nie potrzebuje ulepszaczy!

Karmy dla psów Fitmin są pożywne, zdrowe, ale też bardzo smakowite. Jest to dowód na to, że jedzenie dla psów może być bardzo smaczne, nawet jeżeli nie użyje się z nich żadnych polepszaczy smaków! Wszystkie składniki w karmach dla psów Fitmin są świeże i zostały wyprodukowane ze składników naprawdę najwyższej jakości. To gwarantuje najlepszy smak! W naszej ofercie mogą znaleźć Państwo produkty różnych linii firmy Fitmin. Mogą Państwo wybierać również z pośród różnych wielkości karm: 20 kg, 1,5, 0,5,  0,4 kg, ale również 8 kg. Jesteśmy przekonani, że każdy z Państwa, bez względu na rasę psa i jego wiek, znajdzie u nas najwłaściwszy produkt od tego producenta. Jeżeli Twój psiak jeszcze nie próbował karm od tego producenta, koniecznie to zmień, a zobaczysz, jak zadowolony będzie Twój czworonożny przyjaciel.

Sklep zoologiczny z dużym wyborem

Nasz sklep zoologiczny, oferuje bardzo duży wybór, nie tylko karm dla psów i kotów, ale również wiele akcesoriów dla zwierząt domowych. Znajdziesz u nas smycze, miski i stojaki, szelki, transportery, preparaty na pasożyty, kosmetyki pielęgnujące i wiele, wiele innych produktów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą i życzymy udanych zakupów! Jesteśmy przekonani, że Państwa czworonożni mali przyjaciele będą zadowoleni z produktów zakupionych właśnie w naszym sklepie zoologicznym. W razie jakichkolwiek pytań – służymy pomocą!