Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ownat

( ilość produktów: 2 )

Ownat

Z przyjemnością ogłaszamy poszerzenie oferty KrakVet o karmy dla psa marki Ownat. Ownat to hiszpańska marka produkująca zdrowe, naturalne karmy dla psów i kotów. Założeniem marki jest zapewnienie naszym pupilom komfortowego bytu oraz zdrowia i witalności poprzez podawanie naszym futrzanym członkom rodziny doskonałej jakości pokarmów z naturalnych składników o wysokiej wartości odżywczej. Ownat to marka stawiająca na regionalne składniki doskonałej jakości. Receptury powstają w oparciu o najnowsze badania z zakresu żywienia zwierząt, przy użyciu najnowszych technologii, które zakładają zachowanie możliwie jak największej wartości odżywczej w procesach obróbki surowców.

Poznaj ofertę Ownat!

Karma dla psa Ownat

Oferowana przez markę Ownat karma dla psa powstaje ze źródeł białek o wysokiej jakości – marka oferuje gamę karm ze smakowitych mięs oraz ryb, które są bogate w wartości odżywcze takie, jak  aminokwasy, witaminy i minerały. Stosowane w karmach Ownat mięsa są ponadto wysoce strawne. Receptury wzbogacają składniki roślinne o wysokiej wartości odżywczej, które pochodzą od lokalnych dostawców. Marka nie stosuje sztucznych konserwantów, barwników ani zbędnych dodatków – wybiera zamiast tego naturalne środki konserwujące.

Poza popularnymi liniami produktów marka oferuje również ekonomiczne karmy Ownat 20 kg takie, jak OWNAT Brokaton Dog Complet.

Ownat Classic

Karmy dla psa Ownat Classic to seria ekonomicznych, zdrowych karm premium, która zapewnia doskonałe odżywienie w konkurencyjnej cenie. Wyróżnia je zastosowanie świeżego mięsa oraz naturalnych składników najwyższej jakości, takich jak ryż pełnoziarnisty, owoce bogate w aktyoksydanty, zdrowe zboża, zioła, drożdże i siemię lniane. Karma Ownat nie zawiera sztucznych konserwantów, barwników ani dodatków, które nie spełniają roli odżywczej. Karmy są dostępne w opakowaniach 12 kg, w wariantach mięsnych i rybnych, dla psów dorosłych i szczeniąt.

Zobacz produkty z serii Ownat Clasic:

Ownat Just Grain-Free

Karma dla psa Ownat Grain Free to seria bezzbożowych karm dla psów, która uwzględnia szeroki zakres potrzeb wynikających z wieku czy stanu zdrowia psów. To idealny wybór dla psów cierpiących na alergie lub nietolerancje pokarmowe. Linia karm odzwierciedla naturalną dietę psów, jednocześnie zapewniając dietę bogatą w białko o ograniczonej zawartości węglowodanów. W linii stosowane są mięsa i ryby o wysokiej wartości odżywczej, rośliny strączkowe, ziemniaki i manioki, owoce bogate w witaminy i antyoksydanty, zioła, siemię lniane, drożdże czy jaja.

Poznaj dostępne karmy:

Karma Ownat opinie

Panujące na temat produktów Ownat karma dla psa opinie są bardzo pozytywne z uwagi na bardzo korzystny stosunek atrakcyjnej ceny do wysokiej jakości karmy. Produkowana przez markę Ownat karma ma wysoką wartość odżywczą, a także zdrowy, naturalny skład. Receptury dostępne są w szerokiej gamie smaków, których podstawą są białka o wysokiej wartości odżywczej. Dzięki temu każdy pies znajdzie w ofercie marki coś dla siebie.

pixel