Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Off-tick

( ilość produktów: 9 )

Off-Tick Sklep zoologiczny KrakVet

Off-Tick to producent wysokiej jakości ultradźwiękowych odstraszaczy na pchły, kleszcze, komary I owady dla zwierząt oraz dla ludzi. Marka oferuje poręczne urządzenia, które skutecznie odstraszają pasożyty poprzez emitowanie bezpiecznych ultradźwięków. Nie wymagają stosowania chemicznych preparatów.

Pchły i kleszcze coraz częściej występują nie tylko w lasach i na łąkach, ale też i w warunkach miejskich – na trawnikach i w parkach. Łatwo przenoszą się ze zwierząt domowych na ludzi. W sezonie wiosenno-letnim jesteśmy szczególnie narażeni na ich atak. Roznoszą one szereg groźnych chorób takich, jak babeszjoza czy borelioza, a także powodują przykre dolegliwości i uciążliwe powikłania.

Postaw na skuteczną i bezpieczną ochronę pupila oraz domowników – sprawdź ofertę bezpiecznych odstraszaczy Off-Tick.

Odstraszacz na pchły i kleszcze dla zwierząt

Off-Tick Pet to wyjątkowy ultradźwiękowy odstraszacz na pchły i kleszcze dla zwierząt, który wykorzystuje neutralne ultradźwięki do odstraszania pasożytów. Nie zawiera związków chemicznych i jest w pełni bezpieczny dla psów i kotów. To doskonała alternatywa dla preparatów opartych na związkach chemicznych takich, jak spraye, obroże i krople. Skutecznie zapobiega infestacji pcheł i kleszczy przez okres około 10 miesięcy. W przeciwieństwie do wielu preparatów działa prewencyjnie – pasożyt jest odstraszany zanim ukąsi.

Urządzenie jest lekkie i wygodne w noszeniu, dzięki czemu nie sprawi pupilowi problemu przypięte do obroży. Ma ono zasięg około 1,5 metra. Jest odpowiednie dla pupili każdej wielkości i z każdą długością sierści. Jest odporne na zachlapania i wilgoć – oferuje stopień ochrony IP41. Zawiera niewymienną wbudowaną baterię litową, której działanie trwa około 310 dni. Urządzenie posiada przycisk kontroli działania oraz diodę LED. Emituje fale ultradźwiękowe o losowej częstotliwości, które uniemożliwiają pasożytom znalezienie żywiciela. Jednocześnie jest bezpieczne dla szczeniąt i zwierząt mających kontakt z dziećmi.

Skuteczność urządzenia jest testowana przez Wydział Nauk Biomedycznych, Chirurgicznych i Dentystycznych Uniwersytetu w Mediolanie.

Produkt dostępny jest w szerokiej gamie kolorów:

Odstraszacz na kleszcze dla ludzi

Off-Tick Human to wysokiej jakości ultradźwiękowy odstraszacz na kleszcze dla ludzi, który bazuje na bezpiecznych dla człowieka falach ultradźwiękowych. Nie zawiera substancji chemicznych, dlatego nie ma przeciwwskazań do jego stosowania. Jest poręczny i wygodny w użyciu – wystarczy przyczepić go jak breloczek do ubrania lub plecaka. To idealne rozwiązanie w czasie wiosennych i letnich aktywności, które zapewni skuteczną ochronę przed chorobami odkleszczowymi.

Urządzenie ma zasięg około 3 metrów. Posiada dwa emitery impulsów ultradźwiękowych, które działają w każdym kierunku, powodując u pcheł i kleszczy silne zaburzenia poprzez oddziaływanie na ich układ nerwowy. Urządzenie jest bezpieczne dla dzieci i osób z rozrusznikami serca oraz innymi urządzeniami medycznymi.

Odstraszacz posiada włącznik i wyłącznik oraz funkcję oszczędzania energii, która automatycznie wyłącza go po 24 godzinach nieużywania. W zależności od stosowania wystarcza na około 430 dni.

Do wyboru dostępne są rozmaite kolory:

Przenośny odstraszacz na komary

Off-Tick Chill to przenośny ultradźwiękowy odstraszacz na komary, który idealnie nadaje się do stosowania zarówno w środku, jak i na świeżym powietrzu. To poręczne urządzenie o nowoczesnym designie, które będzie pasować do wystroju każdego wnętrza. Emituje bezpieczne fale ultradźwiękowe, które skutecznie odstraszają komary. Z nim będziesz mógł cieszyć się wiosennymi i letnimi wieczorami bez natrętnych ukąszeń komarów.

Urządzenie ma 3 poziomy działania i zasięg do 3 metrów. Nie wymaga stosowania środków chemicznych takich, jak aerozole czy olejki, więc nie musimy mierzyć się z uciążliwym zapachem żadnego preparatu w powietrzu. Emitowany ultradźwięk jednocześnie irytuje komary i zapobiega przyzwyczajeniu się do dźwięku, więc gwarantuje stałą skuteczność. Urządzenie jest zasilane wymienną baterią litową o żywotności około 1000 godzin.

Dostępny jest w dwóch eleganckich wersjach kolorystycznych:

Postaw na skuteczną ochronę bez stosowania preparatów chemicznych – wybierz odstraszacze ultradźwiękowe Off-Tick!

pixel