Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Hydor

( ilość produktów: 48 )

hydor

Akcesoria akwarystyczne Hydor – innowacje i doświadczenie

Z przyjemnością informujemy, że nasza oferta została poszerzona o akcesoria akwarystyczne marki Hydor. Hydor to włoski producent szerokiej gamy akcesoriów do akwariów i stawów z wieloletnim doświadczeniem. Marka powstała w 1984 roku w Bassano del Grappa, w prowincji Vicenza, kiedy to założyciel spostrzegł potencjał rozwijającej się prężnie branży akwarystycznej i zaprojektował filtr do akwarium, mierząc w rynek amerykański. Hydor postawił na dynamiczny rozwój i poszerzenie oferty o produkty takie, jak pompy, grzałki i lampy do akwarium, zdobywając uznanie na całym świecie.

Dziś Hydor to jedna z wiodących marek w dziedzinie akwarystyki, która zaopatrza tysiące miłośników podwodnego świata na całym świecie. Marka kładzie szczególny nacisk na postęp i innowacje, dzięki czemu produkty wyróżnia wysokie technologiczne zaawansowanie. Na uwagę zasługuje także ich włoski design – elegancki, nowoczesny i praktyczny zarazem. Jeśli szukasz odpowiedniej pompy do stawów lub chcesz zapewnić swoim rybkom lub żółwiom idealnie komfortowe warunki, postaw na wysokiej klasy produkty Hydor.

Sprawdź, jakie produkty Hydor znajdziesz w naszej ofercie.

Filtry do akwarium Hydor

Marka Hydor oferuje szeroki wybór filtrów do akwarium, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Dzięki wysokiej jakości designu filtry skutecznie zatrzymują wszystkie cząsteczki i odpady znajdujące się w wodzie, zapewniając odpowiednią czystość oraz napowietrzenie wody. Filtry są wysoce wydajne, a ponadto ciche w pracy – odgłosy z akwarium nie będą rozpraszać. Szeroka oferta pozwala na dobranie odpowiedniego wariantu do potrzeb i preferencji, a także do pojemności akwarium. Oprócz filtrów w ofercie znajdziesz także akcesoria do filtrów.

Pompy do akwarium Hydor

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór pomp do akwariów marki Hydor, w tym niezwykle popularną serię pomp Hydor Koralia. Pompy cyrkulacyjne Koralia wyróżnia wysoka wydajność przy niewielkim zużyciu energii, a także kompaktowy design. Pompy są odpowiednie zarówno do słonowodnych, jak i słodkowodnych akwariów. Zastosowany w nich przegub kulisty umożliwia swobodną regulację przepływu wody, a podpórka z przyssawką magnetyczną zapewnia łatwe pozycjonowanie. W ofercie znajdziesz także uniwersalne pompy z serii Hydor Seltz, które cieszą się wysoką wydajnością i bardzo cichym trybem pracy. Pompy te można zamocować w akwarium, a także poza nim dzięki łączniom na węże.

Szeroka linia produktów obejmuje pompy do akwariów każdej pojemności oraz akcesoria do pomp.

Grzałki do akwarium

Marka posiada również szeroką ofertę grzałek do akwarium, dzięki którym utrzymasz odpowiednią temperaturę w zbiorniku. Każda grzałka akwariowa Hydor zapewnia doskonałą precyzję w dostosowaniu odpowiedniej temperatury dzięki termostatowi z wygodną regulacją. Część grzewcza z zastosowaną technologią PTC została przystosowana do ciągłej pracy, jednocześnie chroniąc przed przegrzaniem. Grzałki są kompaktowe i wykonane z materiałów wysokiej jakości. W ofercie znajdziesz zarówno grzałki do montażu zewnętrznego, jak i wewnętrznego.

Lampa do akwarium Hydor

Hydor posiada również szeroką ofertę oświetlenia do akwariów, dzięki którym zapewnisz roślinom i zwierzętom akwariowym idealne warunki bytowania. Nowoczesne lampy LED cechuje elegancki design oraz możliwość sterowania za pomocą dedykowanej aplikacji na telefon lub tablet dzięki WiFi. Są wyjątkowo proste w obsłudze. Wszystkie ustawienia zapisywane są w chmurze. Lampy są niewielkie, wykonane z niezwykle wytrzymałych materiałów odpornych na uszkodzenia, a przy tym są wyjątkowo ciche w pracy. Zapewnią nie tylko optymalne warunki dla organizmów zamieszkujących akwarium, ale także elegancki wygląd pomieszczenia. W ofercie znajdziesz także wsporniki do lamp WiFi.

Pozostałe akcesoria akwarystyczne

Oferta marki obejmuje szeroki wybór rozmaitych urządzeń i akcesoriów akwarystycznych, które dzięki zastosowaniu najnowszych technologii umożliwią utrzymanie idealnych warunków w zbiorniku, a także ułatwią utrzymanie go w odpowiednim stanie. Zaliczają się do nich akcesoria takie, jak skimmer Hydor – odpieniacz z recyrkulacją powietrza, który jest cichy w pracy, a przy tym niezwykle wydajny.

W ofercie znajdziesz także karmnik automatyczny Hydor. Modele takie, jak Mixo i EkoMixo umożliwiają automatyczne karmienie płatkami, granulkami i tabletkami. Są idealne do karmienia rybek podczas nieobecności w domu. Możesz łatwo dostosować dozowanie pokarmu do potrzeb. Karmniki są energooszczędne i wykonane z wysokiej jakości materiałów.

Postaw na innowację i nowoczesny design – wybierz akcesoria akwarystyczne Hydor!

pixel