Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Doggy Village

( ilość produktów: 17 )

Doggy Village

Sklep zoologiczny KrakVet z przyjemnością ogłasza poszerzenie oferty o zabawki interaktywne dla psa marki Doggy Village. Doggy Village to marka z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży elektroniki użytkowej. Ich produkty powstały z myślą o zapracowanych właścicielach psów oraz ich pupilach, którzy spędzają dużo czasu sami w domu. Każda zabawka interaktywna dla psa marki Doggy Village jest wykonana z wytrzymałych materiałów wysokiej jakości, które pozwolą pupilowi cieszyć się ulubioną zabawką na długi czas. Zostały one zaprojektowane tak, by stymulować umysł psa oraz zapewnić mu doskonałą rozrywkę i zajęcie.

Zabawka interaktywna dla psa

Interaktywne zabawki to doskonały pomysł dla psów, których właściciele spędzają dużo czasu poza domem. Ruchome, świecące czy uciekające zabawki z pewnością rozbawią psa i sprawią, że chwile samotności spędzone bez ukochanego właściciela nie będą się dłużyć jak dotychczas.

Dostępne interaktywne zabawki:

  • Rolling Bone – ruchoma, interaktywna zabawka-kość przeznaczona dla psów ras średnich i dużych. Uciekająca zabawka tworzy różne trasy i wykonuje nieoczekiwane ruchy, które wzbudzają instynkt gończy psa. To doskonała zabawka na inteligencję dla psa.
  • Prize Orb – ruchoma, interaktywna uciekająca kula ze smakołykami przeznaczona dla psów ras średnich i dużych. Piłka wyrzuca smakołyki – mieści do 380 ml suchej karmy lub przysmaków. Ma funkcję dozowania ilości podawanych smakołyków.
  • Lighting Orb – ruchoma, interaktywna kula z kolorową iluminacją dla psa. Aktywowana ruchem, po 5 minutach braku ruchu przechodzi w stan uśpienia. Akumulator zapewnia do 5 godzin zabawy.
  • Smart Bone – inteligentna, interaktywna zabawka dla psa reagująca na jego ruchy. Ma możliwość sterowania poprzez aplikację dostępną na iOS oraz Android lub przez joystick. Panel sterowania oferuje 9 możliwych ruchów.
  • Interactive Orb – interaktywna piłka dla psa z kolorowym podświetleniem. Oferuje wiele losowych ścieżek i ruchów, które zaangażują psa w zabawę. Jest aktywowana ruchem lub przy pomocy bezprzewodowego pilota.

Marka Doggy Village oferuje również interaktywne smycze i obroże dla psa.

Zalety korzystania z zabawek interaktywnych dla psów

Interaktywne zabawki dla psa posiadają liczne zalety. Odpowiednia zabawka edukacyjna dla psa stymuluje jego umysł – wpływa nie tylko na inteligencję, ale także i na stan psychiczny pupila. Stanowi także doskonałe źródło rozrywki, zwłaszcza pod nieobecność właściciela. Zabawka zachęci psa do samodzielnej zabawy, a także rozwinie jego instynkt gończy — uciekająca zabawka dla psa zapewni pupilowi niezapomniane wrażenia oraz dodatkową dawkę ruchu. Co więcej, zabawki z funkcją wyrzutu smakołyków pobudzą węch pupila, który doskonale będzie się bawił, tropiąc gadżet z ulubionym smakołykiem lub karmą.

Gadżety i inne rzeczy dla psa w KrakVet

W sklepie zoologicznym KrakVet znajdziesz szeroki wybór gadżetów i akcesoriów dla psa. Oprócz szerokiej oferty interaktywnych zabawek dla psa marki Doggy Village w ofercie znajdziesz również zabawki i gadżety takie, jak maty węchowe, zabawki do nauki zręczności, akcesoria treningowe, a także wyrzutnie piłek i piłki świecące w ciemności. Sklep oferuje także tradycyjne zabawki i gryzaki oraz wszelkiego rodzaju akcesoria – legowiska, miski, transportery i akcesoria na spacer. Wszystko to z błyskawiczną dostawą – 99% zamówień złożonych do 14:00 jest wysyłana jeszcze tego samego dnia.

pixel