Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Karma dla psa Wiejska Zagroda

( ilość produktów: 1 )

Wiejska Zagroda karma

 

Wiejska Zagroda to polska marka zajmująca się wytwarzaniem wysokiej jakości karm oraz przysmaków dla psów i kotów. Sam producent zapewnia o wykorzystywaniu naturalnych, zdrowych oraz świeżych składników, aby czworonogi otrzymywały wszystko to, czego potrzebują ich organizmy na porządku dziennym.

Karmy Wiejska Zagroda są komponowane zgodnie z naturalnymi preferencjami zwierząt domowych, przez co w ich składzie nie znajdują się wszelkie konserwanty, genetycznie modyfikowane surowce, a także gluten i zboża. Ponadto marka słynie z przykładania znaczącej uwagi do ograniczania zawartości węglowodanów, jednocześnie dedykując pokarmy czworonogom zmagającym się z alergiami oraz nietolerancjami pokarmowymi.

Karmy Wiejska Zagroda cieszą się znaczącym uznaniem zarówno wśród opiekunów, jak i samych zwierząt domowych, które zyskują możliwość delektowania się precyzyjnie wyselekcjonowanymi składnikami, zawartymi w wygodnej do spożycia formie. Jeśli więc pupil cechuje się specyficznym gustem lub wykazuje skłonności do grymaszenia przy jedzeniu, rozwiązaniem może okazać się wybór jednego z wielu wariantów oferowanych przez Wiejską Zagrodę.

Karma Wiejska Zagroda dostępna w Krakvet

W ofercie internetowego sklepu zoologicznego KrakVet.pl widnieje szereg różnorodnych wariantów oraz linii pokarmów Wiejska Zagroda, przez co każdy opiekun psa, czy też kota, jest w stanie dobrać konkretny produkt zgodnie z potrzebami swojego czworonoga.

Niezwykle istotnym jest przy tym fakt, że producent dokłada wszelkich starań, aby wpasować się w gusta nawet najbardziej wymagających zwierząt domowych. To właśnie dlatego właściciele mogą wybierać spośród wielu różnorodnych wariantów smakowych przeznaczonych dla podopiecznych znajdujących się na konkretnych etapach życia oraz cechujących się odmiennymi preferencjami.

Wśród pokarmów oferowanych przez markę Wiejska Zagroda znajdują się zarówno warianty suche, jak i mokre mające odpowiadać potrzebom niejadków oraz czworonogów grymaszących przy jedzeniu lub wykazujących problemy z gryzieniem i przełykaniem. Co więcej, producent zapewnia również wsparcie najmłodszym podopiecznym poprzez dedykowanie poszczególnych wariantów względem wymagań rozwijających się organizmów. W ofercie marki znajdują się także produkty przeznaczone dla czworonogów o konkretnych rozmiarach i rasach, przez co dopasowanie karmy staje się niezwykle proste.

Jaki skład ma karma Wiejska Zagroda?

Jedną z największych zalet pokarmów Wiejska Zagroda jest rzetelne oraz jasne przedstawianie wszystkich zawartych w opakowaniu składników. To właśnie dzięki temu każdy opiekun psa lub kota zyskuje pewność, że jego pupil spożywa tylko i wyłącznie jakościowe, a zarazem niezwykle wartościowe produkty. Dokładne określenie wykorzystanego mięsa, opisanie wszelkich dodatków oraz ich właściwości, to tylko niektóre informacje zawarte na etykiecie każdego z opakowań karmy.

Marka zapewnia również o delikatnej formule oraz zawartości wysokiej klasy komponentów, przez co karmy doskonale sprawdzają się u czworonogów z alergiami skórnymi lub pokarmowymi. Ponadto każdy wariant produktów Wiejska Zagroda cechuje się niezbędnymi dodatkami w postaci świeżych owoców, warzyw, witamin oraz minerałów mających wspierać organizmy zwierząt na poszczególnych etapach rozwoju, ale i w codziennym funkcjonowaniu.

W składzie nie znajdują się natomiast zboża, gluten, konserwanty oraz komponenty modyfikowane genetycznie. Na ich miejsca wykorzystano naturalne produkty pochodzące od lokalnych i sprawdzonych dostawców, przez co każdy pupil może delektować się doskonałym smakiem oraz aromatem wybranej karmy.

Należy również zaznaczyć, że w zależności od konkretnych wariantów, poszczególne pokarmy cechują się niezwykle wartościowymi dodatkami, do których zaliczany jest łosoś będący źródłem kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6, czy też świeże gruszki mające dostarczać zwierzęciu potasu odpowiadającego za prawidłową pracę układu pokarmowego oraz nerwowego.

Dlaczego warto kupić karmy Wiejska Zagroda w KrakVet?

KrakVet.pl to nie tylko szeroki wybór pokarmów Wiejska Zagroda, ale i konkurencyjne ceny, ekspresowa wysyłka, a także pomoc w całym procesie zakupowym oraz wyborze idealnego wariantu. Co więcej, w naszym sklepie możliwe jest również wprowadzenie znaczących oszczędności poprzez wybór łączonych zestawów karm o wybranych smakach. Ponadto oferujemy także liczne promocje i rabaty, dzięki czemu poszczególne produkty Wiejska Zagroda można kupić w niezwykle atrakcyjnych cenach.

 

pixel