Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Whimzees

( ilość produktów: 1 )

Produkty firmy WHIMZEES przygotowane są specjalnie z myślą o psach. Wyprodukowane w Holandii smakołyki spełnią wymagania nawet najbardziej wybrednych czworonogów. Różnego rodzaju gryzaki i pałeczki mają na celu przede wszystkim zadbanie o zdrowe zęby i dziąsła naszych pupili, jednak nie jest to ich jedyna zaleta.


Skład gryzaków WHIMZEES

Gryzaki produkowane przez WHIMZEES zawierają wyłącznie naturalne składniki. Wytworzone są bez użycia konserwantów i barwników, a ich skład jest w 100% bezpieczny dla psów. Surowce użyte w ich produkcji są pochodzenia naturalnego. W procesie wytwarzania gryzaków używa się jedynie naturalnych barwników. Co więcej wszystkie produkty znajdujące się w ofercie tej firmy, są wolne od glutenu, mającego negatywny wpływ i mogącego podrażniać wrażliwy układ pokarmowy naszych psich towarzyszy. Uwzględniono w nich także dodatek gliceryny, która pomaga w utrzymaniu wilgotności gryzaka i zwiększa jego smakowitość. Dzięki temu pies może czerpać większą przyjemność ze stosowania wyrobów marki WHIMZEES.

Kolejnym plusem produktów tej firmy jest ich wysoka wydajność. Decydując się na zakup gryzaka mamy pewność, że nasz pies będzie się mógł nim cieszyć przez długi czas.

Pozytywny wpływ na zdrowie psa

Gryzaki WHIMZEES mają za zadanie zadbanie o higienę jamy ustnej naszego psa. Dzięki ich wyjątkowym kształtom i dodatkowi celulozy, wspomagającej proces czyszczenia zębów, z łatwością usuwają kamień nazębny i gwarantują czyste i zdrowe uzębienie. Produkty takie jak: WHIMZEES Kostka ryżowa lub WHIMZEES Veggie Strip, są odpowiednie dla psów w każdym wieku, to sprawia, że możemy zacząć dbać o zęby swojego pupila od jego dzieciństwa, aż do późnej starości. Co więcej gryzaki przygotowane są w różnych rozmiarach, co pozwala na dobranie wielkości produktu do rasy i wieku psa. Stanowi także gwarancję skutecznego czyszczenia jego jamy ustnej.

Wyroby firmy WHIMZEES to również dobre źródło błonnika, przy jednoczesnym zachowaniu łatwostrawności produktu. Dzięki temu nie obciążają układu pokarmowego naszego psa. Ich niska kaloryczność sprawia, że nie będą one miały negatywnego wpływu na wagę czworonoga. Skład gryzaków WHIMZEES wspomaga także zdrowie i piękny wygląd naszego pupila. Dodatek witamin i minerałów wspomaga proces trawienia oraz poprawia jakość sierści.

Gryzaki WHIMZEES - dlaczego warto je kupić

Produkty dostępne w ofercie WHIMZEES oprócz wielu korzyści zdrowotnych są też po prostu świetną okazją do zabawy dla naszego psiego towarzysza. Ich unikalne kształty np. WHIMZEES Jeżyk lub WHIMZEES Aligator, dzięki licznym wypustkom i wgłębieniom, oprócz czyszczenia zębów, stanowią także ciekawy gadżet gwarantujący długie godziny rozrywki. Dzięki gryzakom firmy WHIMZEES dbanie o zdrowie jamy ustnej naszego psa jeszcze nigdy nie było tak proste i przyjemne.

Produkty marki WHIMZEES spełniają najwyższe wymagania produkcyjne. Są w pełni bezpieczne i mogą być stosowane u wszystkich psów, bez względu na ich wiek lub rasę. Posiadają pozytywny wpływ zarówno na zdrowie jak i wygląd czworonogów. Co więcej oprócz korzyści zdrowotnych są także gwarantem świetnej zabawy dla naszych pupili. Decydując się na zakup gryzaków tej firmy możemy być pewni, że nasz pies będzie w 100% zadowolony z ich używania.

pixel