Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Perfect Fit - Karma dla psów i kotów

( ilość produktów: 2 )

Opieka nad psem i kotem to nie tylko wspólne spędzanie czasu na zabawach, wielogodzinnych spacerów oraz wylegiwania się przed telewizorem. To również zapewnienie czworonożnym przyjaciołom odpowiedniej, zbilansowanej diety, pełnej minerałów, witamin oraz składników odżywczych. Wybierzmy odpowiednią karmę dla kotka lub pieska.


 

Perfect Fit - Wybór odpowiedniej karmy ma znaczenie

Podstawą prawidłowego żywienia kotów i psów w każdym wieku i każdej rasy jest dostarczanie ich organizmom odpowiedniej ilości witamin, minerałów oraz składników odżywczych. Odpowiednio dobrana, zbilansowana dieta wpływa na zdrowie naszych czworonożnych przyjaciół. Karma dla kota oraz karma dla psa powinna być świadomie przez nas wybrana. Produkty marki Perfect Fit nie tylko bardzo smakują wszystkim psom i kotom, ale również zapewniają im niezbędne dawki energii na cały dzień. Wyjątkowa, opracowana w oparciu o wieloletnie badania receptura karmy Perfect Fit to odpowiednia dawka witamin, minerałów oraz probiotyków dla zwierzaków w różnym wieku. Dzięki obecności dużej ilości fosforu, wapnia i kwasów tłuszczowych Omega 3 organizm naszych pupili rozwija się prawidłowo oraz wzmacnia naturalną odporność i wspiera układ kostny. Proponowana przez markę Perfect Fit karma to również odpowiednia witalność i znaczna poprawa jakości sierści oraz stanu skóry.

Warto wspomnieć, że sucha karma Perfect Fit niezwykle pozytywnie wpływa na zęby oraz dziąsła naszych pupili. To również wysokiej jakości składniki pochodzenia zwierzęcego, roślinnego, węglowodany oraz witaminy i minerały. Ponadto produkty marki Perfect Fit są lekkostrawne, a dzięki obecności glukozaminy pomagają zachować zdrowe i mocne stawy. Na uwagę zasługuje fakt, że karmy Perfect Fit są dopasowane kształtem do szczęki psa lub kota, a zawartość biotyny i cynku gwarantuje mocną, ładną i zdrową sierść oraz zdrową skórę. Marka Perfect Fit dzięki unikalnej recepturze gwarantuje zdrowie dróg moczowych naszych czworonożnych przyjaciół, którzy towarzyszą nam każdego dnia. Oferowana przez Perfect Fit karma może być spożywana przez młode pieski i kociaki oraz dorosłych pupili. Zapewnijmy naszym przyjaciołom wysokiej jakości pokarm i zadbajmy, by u naszego boku żyli długo i szczęśliwie.

Pamiętajmy, by nie przekarmiać kotków i piesków

Perfect Fit karma dla psa oraz Perfect Fit karma dla kota to odpowiednie minerały, witaminy i składniki odżywcze na cały dzień. Podczas karmienia warto jednak pamiętać, by stosować się do zaleceń producenta odnośnie ilości. Głównym błędem opiekunów czworonożnych pupili jest przekarmianie, które prowadzi do licznych chorób i ogólnego złego samopoczucia kota lub psa. Przyjmuje się, że dorosły kot, ważący około czterech kilogramów, powinien zjadać około trzech saszetek karmy mokrej lub dwie miski karmy suchej w ciągu doby. W karmieniu dorosłych psów warto stosować się do zaleceń weterynarzy lub ulotek dołączanych do karm. Wszystko zależy od rasy, wielkości psiaków oraz ich ruchu w ciągu dnia. Należy również pamiętać, by zapewnić naszym psiakom i kotkom dostęp do stałej, świeżej wody, a pokarm musi być podawany w temperaturze pokojowej.

Pamiętajmy jednak, że w dawkowaniu pokarmu dla kotów i psów występuje pewien wyjątek. W momencie, gdy zwierzak jest w ciąży lub karmi małe, powinien mieć stały dostęp do wysokiej jakości karmy suchej lub mokrej, na przykład marki Perfect Fit. Pokarm musi mieć temperaturę pokojową i zapewniać dostęp do witamin z grupy A,B,E i wapnia oraz fosforu. Karmy dla psów Perfect Fit oraz karmy dla kotów Perfect Fit zapewniają wysoką kaloryczność i odpowiednie składniki odżywcze dla zwierzaków w ciąży oraz karmiących małe.

Karmy to nie wszystko!

Warto jednak pamiętać, że sama karma to nie wszystko. Odpowiednio zbilansowana dieta wspomaga rozwój naszych milusińskich przyjaciół i zapewnia zdrowie na każdym etapie życia. Zróżnicowane podczas karmienia psów i kotów jest niezwykle istotne nie tylko w momencie, gdy zwierzak jest mały. Pamiętajmy jednak, by dieta była pełna nie tylko karmy suchej i mokrej, ale również owoców i warzyw. Ponadto zapewnijmy pupilowi odpowiednią dawkę ruchu i warunków do życia. Pozwólmy wyszaleć się zwierzakowi w ciągu dnia oraz zapewnijmy mu odpowiednią ilość zabawek, które kształtują jego koncentrację i sprawność umysłu na odpowiednim poziomie.

Sklep internetowy KrakVet oferuje Państwu atrakcyjne ceny na karmy dla psów i kotów Perfect Fit. Pokarm sprzedawany jest zarówno w formie dużych puszek na kilka dań, jak i wygodnych podczas podróży saszetek. Asortyment tego sklepu zoologicznego online obejmuje również karmy suche oraz niezbędne akcesoria do pielęgnacji sierści naszych czworonożnych przyjaciół. Firma krakVet prowadzi program lojalnościowy, który pozwala na zaoszczędzenie sporej ilości funduszy. Każda wydana złotówka to jeden punkt na naszym koncie, a uzbieranie ich 50 to równowartość złotówki na kolejne zakupy. KrakVet prowadzi sprzedaż karm dla kotów, karm dla psów, pokarmu dla ptaków i gryzoni oraz karm dla rybek.

pixel