Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Karma dla psa Chappi

( ilość produktów: 5 )

Karma Chappi to nie tylko zbilansowane i zdrowe jedzenie dla twojego psa. To zróżnicowana oferta, która sprawi, że twój pies pozna więcej niż jeden smak. W naszym sklepie oferujemy karmę Chappi zarówno w wersji mokrej, jak i suchej.


 

Karma Chappi – dla jakich psów

Dla wszystkich. Każdy dorosły pies może jeść karmę Chappi. Nie ma znaczenia rasa psa, jego wiek, wielkość, rodzaj aktywności fizycznej. Chappi karma dla psów jest na tyle uniwersalna, że można nią nakarmić każdego psa. Warto zwrócić uwagę na konsystencję. Psy w podeszłym wieku, z problemami zębowymi lub trudnościami z gryzieniem, lepiej poradzą sobie z karmą Chappi w wersji mokrej. Tę samą karmę można dawać psom młodszym. Natomiast karma sucha najlepiej sprawdza się w przypadku psów, które nie mają problemu z przyjmowaniem twardych pokarmów.

Chappi karma dla psów – rodzaje

Karma dla psa marki Chappi oferowana jest w wersji suchej, jako tzw, psie chrupki, oraz w wersji mokrej, zwaną często karmą z puszki. Ale to nie koniec rodzajów, bo karma Chappi to więcej niż jeden smak. Do wyboru mamy (a raczej nasz pies) karmę z drobiem, wołowiną i drobiem, drobiem i warzywami, z wołowiną, kurczakiem i warzywami oraz z trzema rodzajami mięsa. Tyle, jeśli chodzi o karmę suchą. Karma mokra oferuje dwa smaki: z wołowiną oraz z drobiem i marchewką. W praktyce często okazuje się, że psy mają swoje preferencje i wolą określony smak. Nie trzeba tego na siłę zmieniać. Każda karma Chappi zawiera ten sam zestaw witamin i minerałów. Nawet jeśli pies je tylko jeden rodzaj karmy, nie ma to ujemnego wpływu na jego zdrowie. Producent karmy Chappi dokłada wszelkich starań, by oferowane produkty spełniały najwyższe wymogi w zakresie bezpieczeństwa i żywienia psów. Dzięki temu twój pies nie tylko jest zdrowy, ale i ładny, bo zawarte w karmie witaminy pozytywnie wpływają na jakość sierści.

Karma dla psa Chappi – jak podawać

Orientacyjne dawki karmy dla psów umieszczone są na opakowaniu. Jednak nie można ich traktować jako ostatecznej wyroczni. Dużo zależy tu od wieku i rasy psa, jego aktywności oraz indywidualnych potrzeb. Psy, które często są w ruchu, potrzebują więcej pożywienia niż psy, które większość dnia przesypiają na kanapie. Zauważalne są też zmiany związane z porami roku. W okresie jesienno-zimowym psy potrzebują większych porcji pokarmu, by zbudować odpowiednio grubą tkankę tłuszczową, która będzie je chroniła przed mrozem. Wiosną, gdy robi się ciepło, zapotrzebowanie na karmę spada. Nie znaczy to oczywiście, że trzeba dawać psu tyle jedzenia, o ile on sam prosi, czy wręcz żebra. Psy są łakome i potrafią zjeść dużo więcej, niż faktycznie potrzebują. W razie wątpliwości trzeba po prostu poradzić się weterynarza. Niezależnie od tego, czy pies jest karmiony karmą sucha czy mokrą, powinien mieć nieograniczony dostęp do świeżej wody.

Chappi karma dla psów – ile kupić jednorazowo

To pytanie tylko pozornie może wydawać się dziwne. Jednak w praktyce warto się zastanowić, jak duże opakowania kupować i ile będzie ich potrzeba na dany czas. Sucha karma dla psa Chappi 13,5 kg dużemu psu wystarczy na blisko dwa tygodnie, małemu na kilka miesięcy. Opakowanie Chappi 30 kg to zapas na miesiąc dla dużego psa, dla małego niemal na rok. Można oczywiście robić takie zapasy, jednak wówczas warto zadbać o odpowiednie przechowywanie karmy. Dostęp powietrza nie jest wskazany. Utleniona, zwietrzała karma Chappi zwyczajnie nie będzie psu smakowała. Ponadto, o czym rzadko się pamięta, będzie chłonęła wilgoć, co na pewno nie wpłynie pozytywnie na jej jakość. Jeśli więc czujemy potrzebę hurtowych zakupów, warto pamiętać o porcjowaniu i zamykaniu karmy w suchych woreczkach lub pojemnikach. Praktycznie każda karma Chappi kupowania w hurtowniach oferowana jest w dużych i małych opakowaniach oraz opakowaniach zbiorczych. Czasem warto rozważyć właśnie opakowanie zbiorcze małych torebek lub puszek niż kupować jedno duże opakowanie karmy Chappi.

Karma Chappi w naszym sklepie

Karma Chappi hurtownia – tak można określić w przybliżeniu naszą ofertę. Dla większej opłacalności zakupów oferujemy opakowania zbiorcze karmy Chappi. U nas zrobisz bez problemu zapas na miesiąc lub dłużej. Jeśli chodzi o karmę suchą, oferujemy wszystkie wielkości opakowań, od 500 gramów do 30 kg. Podobnie w przypadku karmy mokrej możesz u nas kupić zarówno małe puszki 400 gramów, jak i te duże, 1,2 kg. Dlaczego warto u nas kupować? Mamy konkurencyjne ceny, oferujemy relatywnie krótki czas dostawy i aż 30 dni na ewentualny zwrot produktów. Przy zwrocie nie płacisz za przesyłkę, to my ponosimy wszystkie koszty. Gwarantujemy minimum formalności i maksimum satysfakcji dla ciebie i twojego czworonożnego przyjaciela. Ale to nie wszystko. Wprowadziliśmy program lojalnościowy, który pozwoli ci dodatkowo zaoszczędzić trochę pieniędzy. Za każdym razem, gdy kupujesz karmę Chappi lub inne produkty w naszym sklepie, do twojego konta doliczane są punkty za udział w programie. Kiedy zbierzesz ich wystarczająco dużo, możesz je wymienić na wybrane produkty. To tak, jakbyśmy raz na jakiś czas dawali ci prezent.

pixel