Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Arion - wysokiej jakości karma dla psów i kotów

( ilość produktów: 1 )

Arion oferuje wysokiej jakości karmy suche dla kotów oraz psów. Ponadto w ofercie tej należącej do firmy Trouw Nutrition marki znajdziemy pasze dla zwierząt hodowlanych.

W asortymencie znajdziemy nie tylko karmy suche dla kotów, ale również pokarm dla psów i akcesoria niezbędne do prawidłowej pielęgnacji naszych czworonożnych przyjaciół. Ponadto sklep oferuje rozsądny program lojalnościowy, który pozwala na zaoszczędzenie sporej ilości pieniędzy podczas większych zakupów.


 

Marka Arion należy do firmy Trouw Nutrition, będącej światowym liderem w produkcji pokarmów dla zwierząt. W licznych fabrykach, zlokalizowanych na całym świecie produkowana jest karma dla kotów Arion oraz karma dla psów Arion. Firma założona została w 1931 roku i od tego czasu dostarcza pokarm dla zwierząt domowych i gospodarskich. Ponadto świadczy usługi z zakresu doradztwa żywieniowego dla hodowców zwierząt hodowlanych i przemysłu paszowego na całym świecie. Firma ta wchodzi w skład spółki Nutreco, specjalizującej się w tworzeniu karmy, pasz, premiksów i dodatków paszowych dla ryb, zwierząt gospodarskich oraz zwierząt domowych. Współpraca ta pozwoliła na rozwój nowych rozwiązań z zakresu produkcji karmy i zapewniła dostęp do niezwykle nowoczesnych laboratoriów badawczych, gdzie każdego dnia wykwalifikowani pracownicy pracują nad kolejnymi produktami, sukcesywnie wprowadzanymi na rynki całego świata.

Warto wspomnieć, że w fabrykach stosowane są dopracowane technologie, zapewniające wysokiej jakości produkty. O tym świadczyć może, chociażby fakt, że na polskim rynku marka Arion uzyskała wymagający certyfikat ISO 9001 oraz GMP, a początkiem 2018 roku zdobyła certyfikat jakości Ovocom oraz Feed Chain Alliance. Karma Arion to produkt charakteryzujący się wysoką jakością i zawartością minerałów, oraz składników odżywczych. Firma kładzie szczególny nacisk na bezpieczeństwo produktów. Wykorzystywane są narzędzia HACCP, uważane za najlepszy sposób na monitorowanie jakości produktów końcowych. Ponadto wszystkie linie produkcyjne są zgodne z restrykcyjnymi standardami FCA, a stosowane półprodukty posiadają certyfikację non GMO według standardów VLOG, opracowanych przez Industry Association Food without Genetic Engineering. Oznacza to, że stosowane warzywa i rośliny nie są modyfikowane genetycznie. Tyczy się to zarówno takich produktów, jak karmy dla psów Arion, karmy dla kotów Arion oraz paszy dla zwierząt hodowlanych, w tym karmy bydła, produkowanej w fabryce Trouw Nutrition Polska, zlokalizowanej w Grodzisku Mazowieckim.

Firma Trouw Nutrition, będąca właścicielem marki Arion produkuje:

  • mieszanki paszowe uzupełniające witaminowo-mineralne;
  • mieszanki uzupełniające;
  • premiksy
  • dodatki paszowe;
  • pasze dla młodych zwierząt, w tym karmy dla prosiąt;
  • preparaty mlekozastępczych dla cieląt;
  • produkty specjalne - Trouw Nutrition posiada produkty na specjalne zamówienie będące odpowiedzią na każde zapotrzebowanie pokarmowe zwierząt.

Arion - Wysokiej jakości karmy dla psów, dbające o ich układ odpornościowy oraz trawienny

Karma dla psa Arion oferuje naszym czworonożnym przyjaciołom wysokiej jakości składniki, minerały oraz witaminy. W ofercie marki Arion znajdziemy na przykład zbilansowany pokarm dla psów dorosłych Arion Bravo Croc, oparty na wyselekcjonowanym mięsie, ryżu, drożdży, substancji mineralnych, zborze, olejów i tłuszczy zwierzęcych, kwasów tłuszczowych w grupy Omega 3 i Omega 6, produktów pochodzenia roślinnego oraz warzyw.

Ponadto Arion Bravo Croc zaopatrzony został w kompleks witamin z grupy A, D, E oraz w żelazo, jod, miedź, cynk, selen, fosfor, wapń i tłuszcz surowy. Opiekunowie dbający o zdrowie układu pokarmowego swoich psiaków z całą pewnością ucieszą się z obecności popiołu surowego oraz włókna surowego, które pozytywnie wpływają na wypróżnianie psów w każdym wieku. Pomocny okazuje się również wyciąg z juki Schidigera oraz duża zawartość błonnika. Zawartość drożdży piwowarskich sprawia, że pieski mają dobrej jakości lśniącą i mocną sierść.

Arion - Pokarm suchy dla kotów w każdym wieku

Właściciele kotków, poszukujący odpowiedniej karmy powinni zainteresować się produktami marki Arion. Wysokiej jakości produkty, tworzone w nowoczesnych fabrykach oferowane są w sklepach na całym świecie. Karma dla kota Arion z serii Original Cat Sensible zapewnia wysokiej jakości posiłek na cały dzień. Doskonale sprawdza się jako codzienny, lekkostrawny pokarm, będący podstawą zbilansowanej diety.

Dopracowana kompozycja składników, niezawierająca soi, konserwantów, barwników, cukru oraz gluteny pozytywnie działa na układ pokarmowy kotków zmagających się z problemami z wypróżnianiem, oraz z alergiami. Produkt Arion Original Cat Sensible zaopatrzony został również w oleje z ryb, dostarczające zdrowych kwasów tłuszczowych Omega 3 oraz Omega 6. Wpływają one pozytywnie na działanie układu nerwowego. Wysoka zawartość naturalnych przeciwutleniaczy niweluje stres i redukuje ilość wolnych rodników w organizmie. W składzie znajdziemy między innymi mączkę mięsną, mączkę ziemniaczaną, mięso z łososia, ryż oraz drożdże piwowarskie. Poszukując karmy marki Arion w rozsądnej cenie, warto przeglądnąć ofertę sklepu zoologicznego online KrakVet.

pixel