Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dr Seidel

( ilość produktów: 8 )

DR SEIDL

Dr Seidel to znana i doceniona marka zajmująca się produkcją suplementów diety i witamin, produktów pielęgnacyjnych i higienicznych, środków ochrony przed pasożytami oraz zdrowych przysmaków dla psów i kotów. Należy ona do Laboratorium DermaPharm. Pierwszy szampon marki Dr Seidel został wprowadzony na rynek w 1995 roku. Od tamtej pory oferta marki została poszerzona o szeroką gamę produktów, dzięki którym zapewnisz swojemu pupilowi zdrowe i komfortowe warunki do życia poprzez dbanie o jego higienę oraz kondycję organizmu. Obecnie marka Dr Seidel jest jednym z czołowych producentów na rynku produktów zoologicznych.

Dr Seidel – witaminy dla psów i kotów

Marka Dr Seidel posiada szeroką ofertę suplementów diety oraz preparatów witaminowych dla psów i kotów. Ich receptury zostały opracowane w oparciu o najnowsze badania z zakresu zdrowia zwierząt domowych. Obejmują one szerokę gamę prepatarów w formie syropu, tabletek, przysmaków lub past, które dostosowane są do rozmaitych specyficznych potrzeb żywieniowych zwierząt. Seria suplementów zawiera flawonoidy z winogron, które wzmacniają odporność, a także spowalniają proces starzenia się komórek organizmu.

Wśród preparatów Dr Seidel Flawitol dla psa znajdziesz następujące preparaty witaminowe i suplementy diety:

Dr Seidel – pielęgnacja i higiena psa i kota

Marka oferuje także szeroki wybór produktów do pielęgnacji i higieny dla zwierząt domowych. W ofercie znajdziesz odpowiedni szampon dla psa Dr Seidel uwzględniający potrzeby Twojego pupila, a także Dr Seidel szampon dla kota. Produkty łagodzą i leczą objawy problemów takich, jak stany zapalne skóry, łupież, świąd, podrażnienia, łuszczenie się naskórka oraz zapalenia łojotokowe. Dla wrażliwych pupili warto zastosować dostępny w ofercie marki Dr Seidel szampon hipoalergiczny, na przykład Dr Seidel szampon z chlorheksydyną stosowany przy zapaleniach skóry.

W ofercie szamponów Dr Seidel dla psa są także dostępne:

Poza szamponami i odżywkami marka posiada szeroką ofertę preparatów dla psów pomagających utrzymać odpowiednią higienę lub pomagającą przy schorzeniach skóry. Dr Seidel spray z chlorheksydyną to środek, który złagodzi objawy stanów zapalnych skóry.

Oferta obejmuje także preparaty higieniczne takie, jak:

Marka posiada w ofercie także neutralizatory zapachów.

Na problemy behawioralne

Dostępny w ofercie marki Dr Seidel Repelex pomoże każdemu właścicielowi doświadczającemu problemów z zachowaniem pupila lub obcych zwierząt odwiedzających podwórko. Środek skutecznie zniechęci zwierzęta do przebywania w miejscach, w których nie życzysz sobie ich obecności, a także uratuje meble lub wyposażenie domu przed obgryzaniem lub kocimi pazurkami.

Marka obejmuje także ewaporyzatory i wkłady do ewaporyzatorów adaptacyjnych dla psów i kotów, które pomagają pupilowi zachować spokój i przyzwyczaić się do nowej sytuacji lub otoczenia.

Zdrowe przysmaki

W ofercie są również dostępne smaczne i zdrowe funkcjonalne przysmaki Dr Seidel dla psa oraz kota. Smakołyki te nie tylko pysznie smakują, ale także stanowią nieocenioną pomoc z problemami takimi, jak choroba lokomocyjna, nieświeży oddech czy nietolerancja pokarmowa i alergia. W ofercie są również dostępne przysmaki dla seniorów i szczeniąt.

Sabunol – obroże przeciw pchłom i kleszczom

Dr Seidel Sabunol to seria produktów przeciwkleszczowych i przeciwpchelnych. Występują one w formie obroży oraz preparatów do spryskiwania. Preparaty Sabunol zapewniają długotrwałą i skuteczną ochronę Twojego pupila przed kleszczami i pasożytami, zapewniając mu swobodę w zabawie i aktywności. Produkty są w pełni bezpieczne dla psów.

pixel