Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Orijen karma dla psa i kota

( ilość produktów: 27 )
Orijen
 

ORIJEN - najwyższej jakości biologicznie odpowiednie karmy

 

Marka ORIJEN należąca do Champion Petfoods to producent pokarmów dla psów i kotów z wieloletnim doświadczeniem. Celem ORIJEN jest przygotowanie biologicznie odpowiednich pokarmów ze szczególną dbałością o potrzeby pupili. Marka stawia na produkty najwyższej jakości pochodzące z rejonów Alberty oraz innych regionów Kanady – mięso z ekologicznych chowów, ryby ze zrównoważonych połowów, oraz świeże owoce, warzywa i zioła od lokalnych farmerów.

Posiłki są przygotowywane w kuchni NorthStar® w rejonie Alberty, która osiągnęła międzynarodowe uznanie poprzez certyfikat SFSF (Safe Feed/ Safe Food). Producent stawia na innowacje - centrum badań i innowacji BAFRINO odpowiada za opracowanie receptur z naciskiem na biologiczne potrzeby zwierząt, odpowiednie technologie obróbki świeżego mięsa oraz zachowanie wartości odżywczych i naturalnego smaku.

Dlaczego warto wybrać produkty ORIJEN?

Biologicznie odpowiednia dieta

Karmy w propocjach WholePrey – oprócz mięsa mięśniowego w składzie znajdują się świeże organy, chrząstki i szpik, które stanowią naturalne źródło minerałów i witamin. Dieta odzwierciedla naturalny sposób żywienia dzikich psów i kotów. Receptury są opracowane z dbałością o potrzeby danych grup wiekowych i wielkości ras.

Wysoka zawartość mięsa i zróżnicowany skład

Psy i koty to zwierzęta mięsożerne – w trosce o ich potrzeby ORIJEN stawia na wysoką zawartość świeżego mięsa oraz zróżnicowanie gatunków mięsa. Na wyborny, intensywny smak każdej karmy składa się aż do 10 składników mięsnych oraz wybór owoców, warzyw i ziół. Dieta jest bogata w białko i ma ograniczoną zawartość węglowodanów oraz niski indeks glikemiczny.

Składniki wysokiej jakości

Dzięki propocjom WholePrey oraz świeżym owocom, warzywom i ziołom karmy zawierają wszystkie niezbędne substancje odżywcze bez konieczności zastosowania sztuczych dodatków. Karmy są wolne od GMO.

 

Lekkostrawne i odpowiednie dla wrażliwych zwierząt

Karmy są produkowane ze składników najwyższej jakości. Ze składu wyeliminowano zboża, zastępując je owocami, warzywami i ziołami. Dzięki temu karmy są odpowiednie dla zwierząt wrażliwych – stosowanie diety Orijen zmniejsza ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej.

Etyczna, zrównoważona produkcja

Mięso pochodzi od zwierząt z wolnych wybiegów i lokalnych rancz, ryby – ze zrównoważonych połowów, a owoce, warzywa i zioła od sprawdzonych, lokalnych dostawców.

Doceniona, nagradzana marka

Dzięki unikalnym recepturom i dbałości o naturalne składniki wysokiej jakości, marka Orijen zdobyła międzynarodową reputację na rynku pokarmów dla zwierząt i zdobyła wiele prestiżowych nagród.

WholePrey w karmach ORIJEN

WholePrey to ściśle określone proporcje mięsnych składników, dzięki którym pokarmy ORIJEN odwzorowują styl żywienia dzikich psów i kotów. Przyjęte normy wymagają następujących proporcji: mięso 70-85%, organy/podroby zwierzęce 10-15%, szpik i chrząstki 5-10%. Stosowanie proporcji WholePrey gwarantuje pełnowartościową, zbilansowaną dietę bogatą we wszystkie niezbędne składniki odżywcze.

Przeglądaj produkty

 

Karma dla psa ORIJEN w KrakVet.pl

W trosce o zróżnicowane potrzeby psów, ORIJEN oferuje zarówno karmy odpowiednie dla psów wszystkich ras i w każdym wieku, jak i linie karm dostosowanych do wieku i wielkości rasy pupila. Receptury powstały na podstawie obserwacji diety, którą przyjmowałby dziko żyjący pies, z naciskiem na zastąpienie sztucznych dodatków naturalnymi składnikami.

W ofercie suchych karm dla psów ORIJEN znajdują się cztery formuły dla psów określonych grup wiekowych i psów o specyficznych potrzebach oraz cztery formuły dla psów wszystkich ras i na każdym etapie życia.

ORIJEN Puppy to bogata w białko sucha karma dla szczeniąt odpowiednia dla ras osiągających w dorosłym wieku do 30 kg.

Przeglądaj produkty

ORIJEN Puppy Large to pełnoporcjowa sucha karma o recepturze przystosowanej do potrzeb szczeniąt dużych ras, zawierająca wysoką zawartość białka.

Przeglądaj produkty

ORIJEN Senior to pełnoporcjowa sucha karma dla psów seniorów, która pozwala utrzymać zdrowie, beztłuszczową masę mięśniową i odpowiednią wagę.

Przeglądaj produkty

ORIJEN Fit & Trim to bogata w białko i błonnik pełnoporcjowa sucha karma idealna dla psów z nadwagą. Jest odpowiednia dla psów wszystkich ras i w każdym wieku.

Przeglądaj produkty

ORIJEN Six Fish to pełnoporcjowa sucha karma dla psów wszystkich ras i na każdym etapie życia, z najlepszej jakości mięsa poławianych w naturalnym środowisku ryb.

Przeglądaj produkty

ORIJEN Regional Red to sucha karma dla psów wszystkich ras i na każdym etapie życia, bogata w białko z wołowiny, dzika, żubra, jagniąt karmionych trawą, wieprzowiny Yorkshire i sardynek pacyficznych.

Przeglądaj produkty

ORIJEN Tundra to sucha karma dla wszystkich ras i grup wiekowych, bogata w białko, którego źródło stanowi mięso kozy burskiej, dzika, dziczyzna z rancz, golec zwyczajny, kaczka z wolnego wybiegu i baranina.

Przeglądaj produkty

ORIJEN Original to sucha karma dla psów wszystkich ras i na każdym etapie życia. Bogata w białko z kurczaka i indyka z wolnych wybiegów, ryb poławianych w naturalnym środowisku i jaj ściółkowych.

Przeglądaj produkty

Karma dla kota ORIJEN w KrakVet.pl

ORIJEN oferuje zarówno karmy uniwersalne dla wszystkich grup wiekowych kotów, jak i linie dostosowane do potrzeb danych grup. Receptury zostały opracowane na podstawie obserwacji naturalnych diet dzikich kotów, dzięki czemu spełniają zapotrzebowanie kota na wartości odżywcze bez stosowania sztucznych dodatków.

ORIJEN Cat & Kitten to sucha karma dla kotów na każdym etapie życia, bogata w białko z kurczaka z wolnego wybiegu i indyka, poławianych w naturalnym środowisku ryb oraz jaj ściółkowych.

Przeglądaj produkty

ORIJEN Fit & Trim to pełnoporcjowa sucha karma dla dorosłych kotów wszystkich ras. Idealna dla kotów z nadwagą.

Przeglądaj produkty

ORIJEN Six Fish to sucha karma dla kotów wszystkich ras i na każdym etapie życia, wykonana z mięsa świeżych oraz surowych sardynek, morszczuka, makreli, flądry, karmazyna oraz soli.

Przeglądaj produkty

ORIJEN Regional Red to sucha karma dla kotów wszystkich ras i na każdym etapie życia, bogata w białko z wołowiny, dzika, żubra, jagnięciny, wieprzowiny yorkshire i sardynek.

Przeglądaj produkty

ORIJEN  Tundra to sucha karma dla kotów wszystkich ras i na każdym etapie życia, z kozy burskiej, dzika, jelenia, golca zwyczajnego, kaczki z wolnego wybiegu i baraniny.

Przeglądaj produkty
 

Postaw na biologicznie odpowiednie pokarmy – zaufaj ekspertom!

 
pixel