Vital Animal

( ilość produktów: 4 )

Wyroby marki VITAL ANIMAL to specjalistyczne produkty, mające na celu rozwiązanie konkretnych problemów zdrowotnych naszych zwierząt. W ofercie firmy znajdują się zarówno środki przeznaczone dla kotów jak i dla psów. Dzięki temu właściciel każdego czworonoga będzie mógł znaleźć tutaj coś dla siebie.


 

Skład produktów VITAL ANIMAL

Firma VITAL ANIMAL przy wytwarzaniu swoich specyfików wykorzystuje tylko naturalne surowce najwyższej jakości. To sprawia, że wyroby sygnowane nazwą tej marki spełniają najbardziej wymagające standardy produkcyjne, co daje nam pewność bezpieczeństwa stosowania ich u zwierząt.

VITAL ANIMAL – w trosce o zdrowe stawy

W przypadku takich wyrobów jak VITAL ANIMAL Stawy - suplement diety dla psa, opracowanie formuły było poprzedzone długimi latami badań naukowych, które pozwoliły na stworzenie innowacyjnego składu produktu. Składniki jakie w nim wykorzystano były poddane szczegółowej selekcji, pod względem jakości i działania na organizm zwierzęcia. W recepturze umieszczone zostały jedynie najlepsze z nich. Sprawiło to, że produkt oprócz dbania o zdrowie stawów naszych psów wykazuje również pozytywny wpływ na ich samopoczucie.

VITAL ANIMAL – w walce ze stresem

Oprócz efektu terapeutycznego produkty VITAL ANIMAL są po prostu bardzo smakowite i zwierzęta przepadają za nimi. Świetnym przykładem jest VITAL ANIMAL No Stress, która może być stosowana zarówno u psów, jak i kotów. Zawarte w jej recepturze ekstrakty z rumianku i kozłka lekarskiego wykazują działanie uspokajające, jednocześnie nie powodując senności zwierzęcia. Co więcej produkt zawiera także dodatek tryptofanu zapobiegającemu stanom depresyjnym. Świetnie sprawdza się w sytuacjach takich jak przeprowadzka, wizyty w lecznicy lub noc sylwestrowa. Po jego zastosowaniu zwierzę będzie zdecydowanie spokojniejsze lecz nie otumanione.

VITAL ANIMAL – higiena jamy ustnej

W ofercie produktowej firmy VITAL ANIMAL dostępne są również wyroby pomagające zadbać o higienę jamy ustnej naszego podopiecznego. VITAL ANIMAL Fresh - pasta dla zwierząt z wyciągiem z zielonej pietruszki doskonale sprawdza się u psów i kotów. Bogaty skład zawierający ekstrakty z takich roślin jak eukaliptus i zielona pietruszka, kompleksowo zadba o zdrowie zębów i dziąseł naszych zwierząt. Wykazuje szerokie spektrum działania odkażając, zapobiegając powstawaniu kamienia nazębnego i odświeżając oddech zwierzęcia.

VITAL ANIMAL – na problemy z kłaczkami

Dla osób, których koty wiecznie borykają się z problemem kłaczków, VITAL ANIMAL także przygotowała coś specjalnego. VITAL ANIMAL AntiHairball to pasta stworzona specjalnie z myślą o kotach, która nie tylko pomaga usunąć już istniejące kuleczki sierści z przewodu pokarmowego, ale także zapobiega powstawaniu nowych. Co więcej oprócz swej podstawowej odkłaczającej funkcji, wykazuje także właściwości uspokajające, a dzięki dodatkowi tauryny, wspomaga pracę serca naszego zwierzaka.

Podsumowując: Produkty VITAL ANIMAL to najwyższej jakości wyroby dbające o zdrowie psów i kotów. Marka bardzo poważnie podchodzi do przygotowania każdego ze swych specyfików. Zarówno w procesie planowania receptury jak i produkcji przykłada się jak największą wagę do tego, aby produkt był skuteczny i w 100% bezpieczny.

    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
    Rozumiem
    pixel