Tropidog

( ilość produktów: 32 )

TROPIDOG jest producentem wysokiej jakości karmy dla psów. Innowacyjna formuła, a także składniki najwyższej jakości wspierają rozwój i zapewniają zdrowie naszym ukochanym czworonogom. Karmy TROPIDOG zawierają dużą ilość świeżego mięsa, dzięki czemu są bogate w odżywcze białko. To sprawia, że są one idealnym pokarmem dla wyjątkowo aktywnych psów i szczeniąt w okresie wzrostu.


 

TROPIDOG – dla szczeniąt

W przypadku szczeniąt, firma TROPIDOG przygotowała specjalne karmy, które spełniają ich szczególne potrzeby.  W jej ofercie możemy znaleźć między innymi karmę TROPIDOG Super Premium Junior Small Lamb, Salmon & Eggs, która została stworzona dla szczeniąt małych ras psów. Właścicieli szczeniąt ras średnich i dużych powinna zainteresować karma TROPIDOG Super Premium Junior Medium & Large Turkey, Salmon & Eggs. Składniki, które wykorzystano w produkcji tych karm wspomagają maleństwa w przestawieniu się z matczynego mleka na pokarmy stałe. Co więcej karmy posiadają komponenty zapobiegające wystąpieniu biegunek lub problemów trawiennych. Producent zwrócił uwagę także na różnicę w wielkości i kształcie szczęki u ras psów małych i dużych, dzięki temu kawałki karmy są do nich dostosowane i mogą zostać łatwo pogryzione przez szczenięta.

TROPIDOG – dla małych ras psów

Właściciele dorosłych psów mogą wybierać w szerokiej ofercie karm dostosowanych do indywidualnych potrzeb ich pupili. Firma TROPIDOG zdaje sobie sprawę z tego jak bardzo różni się organizm i zapotrzebowanie na składniki odżywcze w przypadku psów ras małych i dużych. Z tego powodu jasno określa dla jakiego typu rasy karma jest przygotowana. W przypadku ras małych mamy do wyboru między innymi: TROPIDOG Premium Adult Small Turkey & Rice, TROPIDOG Premium Adult Small Lamb & Rice, TROPIDOG Premium Adult Small Duck & Rice. Receptura każdej z nich dostosowana jest do ich potrzeb żywieniowych, dzięki czemu stanowi pełnowartościowy posiłek. Składniki jakie wykorzystano w ich produkcji mają za zadnie wspieranie układu pokarmowego, dbanie o piękny i zdrowy wygląd sierści, hamowania procesów starzenia i dostarczenia optymalnej ilości energii niezbędnej do codziennych zabaw i aktywności.

TROPIDOG – dla dużych ras psów

W przypadku dużych ras psów TROPIDOG oferuje nam takie karmy jak: TROPIDOG Premium Adult Medium & Large Beef & Rice, TROPIDOG Premium Adult Medium & Large Duck & Rice, Premium Adult Medium & Large Turkey & Rice. Zbilansowana formuła dostarcza większej ilości energii, witamin i składników mineralnych, które są niezbędne w przypadku dużych psów. Dzięki nim nasi czworonożni przyjaciele mają wystarczająco dużo sił do zabawy i aktywnego stylu życia. Bogactwo składników odżywczych wspiera ich układ odpornościowy i prawidłową perystaltykę jelit. Dodatek kwasów tłuszczowych omega 3 i 6 oprócz zapewnienia pięknego wyglądu sierści, wspomaga także układ nerwowy, co przekłada się na lepszą tolerancję sytuacji stresowych.

Podsumowując: Wszystkie karmy TROPIDOG zawierają jedynie składniki najlepszej jakości. Mięso, które zostało wykorzystane w produkcji karm pochodzi tylko od ekologicznych producentów. Cała receptura zostało opracowana w sposób mający w pełni wspierać zdrowie i witalność naszych psów. Decydując się na produkty od firmy TROPIDOG możemy mieć pewność, że kupujemy produkty najwyższej jakości.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Rozumiem
pixel