Bozita - Suche, mokre i bezzbożowe karmy dla psów i kotów

( ilość produktów: 34 )

Szukasz dobre karmy dla swojego kotka lub pieska? Koniecznie zapoznaj się z ofertą marki Bozita, produkowanej przez firmę Doggy AB z ponad stuletnim doświadczeniem.


 

Karmy dla zwierząt towarzyszących marki Bozita oferują wysokiej klasy, wyselekcjonowane składniki oraz odpowiedni dobór minerałów niezbędnych do prawidłowego rozwoju piesków i kotków w każdym wieku. Firma odpowiedzialna za ich produkcję już od 1903 roku przygotowuje i wytwarza pokarmy dla zwierząt domowych wyłącznie z naturalnych surowców - bez dodatków zbędnych składników. Marka Bozita wywodzi się z niewielkiej szwedzkiej gminy Vårgårda. Doggy AB, odpowiedzialna za stworzenie tej marki dostępna jest obecnie w ponad dwudziestu krajach na całym świecie i oferuje zarówno karmy suche, jak i mokre dla piesków i kotków. Od początku XX wieku firma stawia na naturalne składniki wysokiej jakości i szczyci się tym, że po dziś dzień zachowała dziedzictwo przodków i potrafi nim odpowiednio zarządzać. Siłą napędową firmy Doggy AB jest pasja do kotów i psów - to właśnie dlatego produkty marki Bozita są najwyższej jakości. Od 1992 roku karmy dla kotków przed wprowadzeniem do sprzedaży sprawdzane są przez najbardziej wymagających testerów. "Ośrodek badawczy" w Tassalyckan składa się z ponad trzydziestu kotów w różnym wieku, które dwa razy dziennie oceniają smak, zapach i odżywczość produktów oferowanych przez markę Bozita. Mieszkający i pracujący tam milusińscy koneserzy smaku pochodzą z całej Szwecji i dostali drugą szansę na normalne życie po tym, jak potraktował ich wcześniej człowiek. Doggy AG zatrudnia obecnie ponad 160 pracowników - zarówno na taśmach produkcyjnych, jak i w działach badań i rozwoju oraz marketingu. Firma szczyci się otwartością i motywacją do dostarczania najwyższej jakości produktów na rynki europejskie. Każdy pracownik bez względu na rolę w firmie, otrzymuje ciągłe wsparcie i możliwość rozwoju. Wszyscy pracownicy Doggy AG wspólnie biorą odpowiedzialność za to, aby każdy produkt opuszczający Vårgården pozytywnie wpływał na zdrowie psów i kotów z całego świata oraz zapewniał im odpowiednie wartości mineralne, odżywcze i witaminy. Marka Bozita dostarcza takie produkty jak karma dla kota czy karma dla psa w każdym wieku!

Bozita dostarcza wysokiej klasy pokarmy bez dodatków zboża

Karma dla kota Bozita oferowana jest w różnych wariantach smakowych oraz odżywczych. Najbardziej popularnym produktem jest pokarm suchy, dedykowany zarówno dla kociąt, kotów dorosłych jak i osobników sterylizowanych. Karmy dla kotów Bozita Kitten Grain free to seria pokarmu suchego bezzbożowego, szczególnie proponowana kociętom i kotkom ciężarnym oraz karmiącym. Produkty te zawierają prebiotyczne włókna FOS i MOS, odpowiednie dla wrażliwego żołądka małego kotka i pozytywnie wpływające na rozwój młodych organizmów w łonie czworonożnej matki. Co ważne, ta proponowana przez markę Bozita karma zaspokaja wysokie zapotrzebowanie młodych kotów na energię i białko, dzięki czemu ich nierozwinięte do końca organizmy mogą budować mocne mięśnie oraz kości. Pokarm dostarcza wszystkich najważniejszych tłuszczów, składników odżywczych, witamin i minerałów bez obecności zboża, które jest ciężkostrawne dla młodych czworonożnych przyjaciół naszego dnia codziennego. Skład karmy Bozita Kitten Grain to minimum 29% mięsa pochodzenia zwierzęcego, suszone ziemniaki, łuszcz kostny, skrobia grochowa, mięso ryb (świeżo przyrządzone), suszone białko wołowe, suszone białko wieprzowe, suszona pulpa buraczana, minerały, lignoceluloza, inulina z cykorii (FOS 0,63%), mannooligosacharydy (MOS 0,2%), drożdże (ß-1,3/1,6-glukany 0,1%) i inne naturalne składniki.

Bozita oferuje karmy dedykowane dla kotów aktywnych i sterylizowanych

W ofercie marki Bozita znajdziemy również karmy z serii Active & Sterilised. Dedykowana ona jest kotom szczególnie aktywnym oraz sterylizowanym. Odpowiednio opracowany skład gwarantuje energię na cały dzień bez dodatku ciężkostrawnego zboża, a ponadto zapobiega powstawaniu kul włosowych i wspiera metabolizm kota. Poza podstawowymi składnikami wysokiej jakości ta karma dla kota zawiera również witaminy A, witaminy D3, witaminy E, L-karnitynę, taurynę oraz metioninę. Ponadto dzięki obecności popiołu surowego i innych minerałów (wapń, fosfor, magnez) opiekunowie mogą być pewni o zdrowie układu trawiennego oraz pokarmowego milusińskiego, czworonożnego przyjaciela. Oferowana przez markę Bozita karma dla kota polecana jest również osobnikom borykającym się z otyłością.

Bozita to również karmy dla psów!

Warto jednak wiedzieć, że marka Bozita to nie tylko pokarm dla kotów. Firma Doggy AB produkuje również karmy dla psów w każdym wieku. Oferowana przez firmę Bozita karma dla psa to nie tylko pokarm suchy, ale również smaczne mięsne kawałki w sosie lub galaretce. Produkty wytwarzane są z zachowaniem wszystkich standardów żywieniowych, opracowywanych przez specjalistów dietetyków zwierzęcych. Z produkcji karmy dla psów Bozitawyeliminowane zostały zboża, co pozytywnie wpływa na układ trawienny i pokarmowy zwierzaka. Pokarm stanowi również wsparcie układu odpornościowego psa, dzięki zawieraniu w sobie aminokwasów Macrogard. Bozita dla psów to tylko naturalne składniki, w tym świeże i wyselekcjonowane mięso pochodzenia zwierzęcego.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Rozumiem
pixel