Orijen

( ilość produktów: 16 )

Marka Orijen to producent jednych z najlepszych dostępnych na rynku suchych karm dla psów i kotów. Filozofią firmy jest tworzenie Biologicznie Odpowiedniego Jedzenia na wzór diety kocich i psich przodków. Te dzikie zwierzęta były typowymi mięsożercami, dlatego sygnowane przez tę firmę karmy to aż 85% składników mięsnych - mięsa, podrobów oraz chrząstek - w jakości human grade, czyli nadające się do spożycia przez ludzi. Z czego 2/3 to składniki surowe (aż 5 do 8 rodzajów), a 1/3 to delikatnie suszone mięso. Kompozycję dopełniają świeże warzywa i owoce. A wszystko po to, by ograniczyć do minimum konieczność sztucznej suplementacji.

Karma powstaje w prowincji Alberta w Kanadzie, a jej składniki dostarczane są przez lokalnych dostawców - zawsze świeże i najlepszej jakości. Doskonałego gatunku mięsa pochodzą z ekologicznych chowów - a w przypadku ryb - z naturalnych łowisk. Orijen będzie też świetnym wyborem dla zwierzaka alergika, ze względu na nietypowość użytych w recepturze mięs - w składach znajdziemy m.in. bizona, kozła czy wapiti.

Kanadyjska firma wystrzega się stosowania sztucznych substancji typu konserwanty, barwniki czy aromaty - chrupki konserwowane są w naturalny sposób podczas suszenia, a doskonała smakowita receptura nie wymaga stosowania dodatkowych składników wzmacniających aromat.


 

Rodzaje karm Orijen

W ofercie marki znajdziemy karmy suche dla psów i kotów. Orijen Original to receptura oparta na kurczaku, indyku oraz rybach - idealny dla fanów klasycznych smaków. W skład Regional Red wchodzą różne rodzaje czerwonego mięsa, czyli: wołowina, dzik, bizon, jagnięcina oraz wieprzowina yorkshire. Dla zwolenników ryb firma przygotowała linię 6 Fish, w której skład wchodzą: sardynki, makrela, morszczuk, karmazyn, sola oraz śledź. Jeśli trudno wam znaleźć karmę, która nie wywoła u czworonoga reakcji alergicznej, warto zastanowić się nad Tundrą, która została skomponowana z wyjątkowych kanadyjskich mięs - kozy, dzika, jelenia, ryby golec, kaczki i baraniny. Na szczególną uwagę zasługuje karma Fit & Trim, która jest jedną z nielicznych na rynku karm odchudzających, której skład pozostaje bogaty w mięsne składniki, czyli zdrowy, a do tego bezzbożowy - opiera się na chudych mięsach typu drób oraz rybach. Oczywiście w ofercie nie mogło zabraknąć propozycji dla kociąt, szczeniaków - w tym także ras dużych i olbrzymich. Dla psich seniorów Orijen przygotował recepturę ze zwiększoną zawartością glukozaminy i chondroityny, które wpływają pozytywnie na funkcjonowanie stawów starszych czworonogów.

Wszystkie propozycje marki nie zawierają zbóż, a użyte do ich przygotowania mięsa, warzywa i owoce są swojskie i starannie selekcjonowane. Składniki są poddawane obróbce termicznej w niskiej temperaturze, aby nie utraciły cennych wartości odżywczych. Dieta ma ogromny wpływ na jakość życia naszych podopiecznych, więc jeśli zależy nam, by cieszyli najlepszym zdrowiem i dobrą kondycją przez lata, karmy Orijen są trafionym wyborem. Na rynku karm suchych trudno o godną konkurencję dla tej zagranicznej firmy.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Rozumiem
pixel