Acana

( ilość produktów: 106 )

Dbając o swoje zwierzęta staramy się dostarczać im najwyższej jakości składników. Odpowiednia karma zapewnia zdrowie, długie życie czworonogów i odpowiednią suplementację wszystkich niezbędnych makroskładników. Kanadyjska marka ACANA proponuje pełnowartościowe karmy, które nie tylko zadbają o nasze zwierzęta, ale i będą im smakowały.

ACANA

Firma ACANA przygotowuje karmy zarówno dla psów, jak i kotów. Produkowana w Albercie opiera się na produktach pochodzących z lokalnych upraw i od tamtejszych farmerów. W każdej porcji znajduje się mięso mięśniowe, jak i chrząstki, szpik oraz organy. Wszystko po to, by nasze czworonogi miały dostarczane wszelkie niezbędne dla ich rozwoju oraz zdrowia elementy. Dodatkiem do mięs są owoce i warzywa o niskim indeksie glikemicznym, będące źródłem naturalnych składników odżywczych.

ACANA Regionals – karma dla kotów

Choć firma ACANA specjalizuje się przede wszystkim w produkcji karm dla psów, w swojej ofercie posiada również ekologiczne, pełnowartościowe posiłki dla kotów. ACANA Regionals przeznaczona jest zarówno dla małych kociąt, jak i dorosłych osobników. W swoim składzie zawiera ponad 75% mięsa, dzięki czemu mamy pewność, że nasz pupil zjada tylko to, co najlepsze.  


 

ACANA Classics

Jedną z karm jest klasyczna linia ACANA Classics dedykowana psom wszystkich ras w każdym wieku. Zadba zarówno o kilkumiesięcznego szczeniaka, który potrzebuje wiele ruchu, jak i psiego seniora, który wiele godzin dziennie odpoczywa i śpi. Karma składa się w 50% z samego mięsa. Mamy kilka wariantów, dzięki czemu możemy różnicować naszemu psu jego dietę:

- ACANA Classic Red składająca się z czerwonego mięsa;

- ACANA Prairie Poultry składająca się z mięsa drobiowego;

- ACANA Wild Coast składająca się z ryb.

ACANA Regionals – karma dla psów

Dbając o swojego psa i chcąc dostarczać mu różnorodnych smaków możemy sięgnąć po linię ACANA Regionals, która składa się w 70% z mięsa i zawiera produkty pochodzące z regionu Alberty. Mamy do wyboru cztery wersje smakowe:

- Grasslands

- Wild Prairie

- Pacifica

- Ranchlands.

ACANA Heritage

Warto również zwrócić uwagę na wyspecjalizowaną linię karm, które są dedykowane psom w różnym wieku oraz z różnymi potrzebami. Wśród nich znajdziemy produkty dla szczeniaków, dzięki którym ich rozwój będzie przebiegał prawidłowo, a także dla seniorów, które potrzebują dodatkowej suplementacji i wzmocnienia. ACANA Heritage to także karmy dla ruchliwych psów, które są bardzo aktywne oraz dla pupili z nadwagą. Karmy liczą 60-75% mięsa i składają się z samych ekologicznych produktów: jaj ściółkowych, drobiu pochodzącego z chowu bezklatkowego oraz ryb pływających w okolicach Alberty.

ACANA Singles

Bardzo ważną linią karm jest ACANA Singles, dedykowana psom wrażliwym oraz z alergiami pokarmowymi. Składa się w 50% z surowego lub świeżego mięsa. Mamy trzy warianty smakowe, które możemy dostosować do wymogów zdrowotnych oraz smaków naszych pupili:

- ACANA Grass-Fed Lamb z surową jagnięciną;

- ACANA Yorkshire Pork ze świeżą wieprzowiną;

- ACANA Pacifilc Pilchard ze świezymi sardynkami.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Rozumiem
pixel