Fiprex M 2ml 1szt.
Producent FIPRex
UWAGA! Produkty lecznicze nie podlegają zwrotowi. Zwrot tego rodzaju produktów możliwy jest wyłącznie w przypadku wady jakościowej produktu lub jego niewłaściwego wydania. Podlega to regulacji art. 96 ustawy z dnia 6 września 2001r. - Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2008r., nr 45, poz. 271)
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Typ produktu | Krople przeciw pasożytom |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Zalecane dla rodzaju zwierząt | Pies |
| Pojemność | 2 ml |
| Rodzaj opakowania | Tubka |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Problemy z pasożytami |
| Wielkość psa | Średnie (10 - 20 kg) |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Krople , Preparaty na kleszcze i owady |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wielkość rasy | Średnia rasa 10 - 25 kg |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Oferta sezonowa | Wiosna , Lato z pupilem |
| Waga produktu | 15 g |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z oczami i skórą. , Stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. , Nie wylewać do kanalizacji. Produkt i jego opakowanie usuwać jako odpad niebezpieczny. |
| Piktogram(y) zagrożenia | |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 5909997066677 |
| Produkt OTC | UWAGA! Produkty lecznicze nie podlegają zwrotowi. Zwrot tego rodzaju produktów możliwy jest wyłącznie w przypadku wady jakościowej produktu lub jego niewłaściwego wydania. Podlega to regulacji art. 96 ustawy z dnia 6 września 2001r. - Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2008r., nr 45, poz. 271) ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYM PRAWEM PRODUKT NIE PODLEGA ODSPRZEDAŻY DO SKLEPÓW I LECZNIC WETERYNARYJNYCH - NIE WYSTAWIAMY FAKTURY VAT! |