Fiprex Duo Krople przeciw pasożytom dla psa L (268 mg + 241,20 mg) 2,68 ml - 1 szt.
Producent FIPRex
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Typ produktu | Krople przeciw pasożytom |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Zalecane dla rodzaju zwierząt | Pies |
| Pojemność | 2,68 ml |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Problemy z pasożytami |
| Wielkość psa | Duży (20-40 kg) |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Krople , Preparaty na kleszcze i owady |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Rodzaj opakowania | Karton , Saszetka |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Oferta sezonowa | Wiosna , Lato z pupilem |
| Wielkość rasy | Duża rasa 25 - 45 kg |
| Waga produktu | 15 g |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z oczami i skórą. , Stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. , Nie wylewać do kanalizacji. Produkt i jego opakowanie usuwać jako odpad niebezpieczny. |
| Piktogram(y) zagrożenia | Drażniące lub szkodliwe , Poważne zagrożenie dla zdrowia , Zagrożenie dla środowiska |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 5909991428594 |