Fiprex 75 XL krople dla psa 40-55 kg przeciw kleszczom - 5,5 ml
Producent FIPRex
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Typ produktu | Krople przeciw pasożytom |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Zalecane dla rodzaju zwierząt | Pies |
| Pojemność | 5,5 ml |
| Rodzaj opakowania | Tubka |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Problemy z pasożytami |
| Wielkość psa | Duże (40-55 kg) |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Krople , Preparaty na kleszcze i owady |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wielkość rasy | Olbrzymia rasa +45 kg |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Oferta sezonowa | Wiosna , Lato z pupilem |
| Waga produktu | 15 g |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z oczami i skórą. , Stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. , Nie wylewać do kanalizacji. Produkt i jego opakowanie usuwać jako odpad niebezpieczny. |
| Piktogram(y) zagrożenia | |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 5909997066707 |