FERPLAST Transporter Aladino 3

zobacz opinie (2)
Producent:Ferplast
FERPLAST Transporter Aladino 3
50.0954.19PLN2

Ferplast Transporter Aladino to plastikowe schronienie dla pupila wyposażone w wygodny uchwyt do trzymania w ręce. Dzięki obecności przezroczystej pokrywy będziesz miał swojego zwierzaka zawsze w zasięgu wzoru co także i u niego zmniejszy stres związany z podróżą. Poprzez dużą ilość otworów zapewniona zostaje prawidłowa cyrkulacja powietrza wewnątrz transportera. Wykonany został on z wysokiej jakości nietoksycznego plastiku, dlatego podróż nie wpływa negatywnie na zdrowie zwierzaka. Ferplast Transporter Aladino jest bardzo łatwo w utrzymaniu oraz czyszczeniu.

Ferplast jest włoskim producentem akcesoriów dla zwierząt, powstałym w 1966. Ponad 50 letnie doświadczenie w tej branży jest gwarancją dobrej jakości produktów, które będą służyć waszym zwierzakom przez długi czas.

Produkt przeznaczony dla małych zwierząt. 

Rozwiń
FERPLAST Transporter Aladino 342

Opinie (2)

ocena całościowa: 4/5
  • 3/5
    Na zdjęciu widziałam kolor niebieski więc uważałam, że taki kolor kupuję. Otrzymałam żółty. Skoro są różne kolory, to proponuję klientom pozwolić na możliwość wyboru.
  • 5/5
    Bardzo dobrze wykonany i solidny transporterek, dość spory, idealny dla dwóch niewielkich szczurzych samiczek, lub jednego samca. Mniejsze zwierzaki na pewno będą w nim miały masę miejsca. Plastik jest solidny i nie wygląda na kruchy czy łatwo pękający, więc raczej nie złamie się przy upadku i nie będzie go łatwo przegryźć. Polecam!