FERPLAST Kuweta dla kota Prima

zobacz opinie (3)
Producent:Ferplast
FERPLAST Kuweta dla kota Prima
60.9960.99PLN1

Kuweta PRIMA jest bardzo praktyczna, wykonana z tworzywa sztucznego i wyposażona we wszystko co przyda się Twojemu kotu podczas codziennego załatwiania swoich spraw.

Wykonana z wysokiej jakości materiałów elegancka kuweta umożliwiająca wygodny montaż na zatrzaski (brak zaczepów). Posiada filtr z aktywnego węgla, który skutecznie eliminuje przykre zapachy. Solidne drzwiczki również ograniczają wydostawanie się zapachów poza obszar kuwety. Jest łatwa w utrzymaniu czystości, dzięki zatrzaskom. Górną część kuwety można łatwo odpiąć od reszty i wyczyścić. Wygodny transport kuwety w dowolne miejsce, umożliwia rączką przytwierdzona do dachu kuwety. Zaokrąglony kształt rogów, daje kotu większą przestrzeń i komfort wewnątrz. 

Kuweta składa się z:

- dno

- pokrywa

- klapka

- uchwyt transportowy

- filtr zapachów

 

Wymiary:
   szerokość: 39cm

   wysokość: 38cm
   długość: 52cm

 

Kolor: wybierany losowo.

Rozwiń
FERPLAST Kuweta dla kota Prima4.673

Opinie (3)

ocena całościowa: 5/5
  • 5/5
    Kuweta SUPER ! Doszła cała, porządnie zapakowana. 3 moim kotom się spodobała ... no i nareszcie nie mam żwirku rozsypanego po całej podłodze ;) . Polecam.
  • 5/5
    Kuweta jak najbardziej na "plus" Kot od razu zaakceptował ;) Fajny wygląd, wystarczających rozmiarów, nic się z niej nie wysypuje :) Jedyny minus to "pakowanie" Niestety kuweta owinięta jedynie w folię bąbelkową przyszła uszkodzona :( Góra kuwety pęknięta przy "tylnym zatrzasku". Nie reklamowałem bo zauważyłem po odejściu kuriera, poza tym potrzebowałem kuwetę "na już" i nie mogłem pozwolić sobie na odesłanie. Ogólnie duży plus dla kuwety. Dobry towar w dobrej cenie :) Poprawić sposób pakowania przesyłki i będzie OK :)
  • 4/5
    Fajna kuweta, koty polubiły ją , mam natomiast zastrzeżenia do beznadziejnego oapakownia przesyłki. Otrzymałam uszkodzoną kuwetę/ połamane elementy mocujące góre z dołem- w tym miejscu nie trzeba mieć bogatej wyobraźni, żeby wiedzieć, że to super delikatne miejsce narażone na uszkodzenia/, niestety nie miałam możliwości rozpakowania przy kurierze a tym samym byłyby problemy z reklamacją.