FERPLAST Kuweta dla kota Moderna

zobacz opinie (5)
Producent:Ferplast
FERPLAST Kuweta dla kota Moderna
51.2951.29PLN1

Idealna kuweta dla Twojego kota, która ułatwi mu codzienne dbanie o higienę. Wykonana z wysokiej jakości nietoksycznego plastiku.

Wykonana w taki sposób, że podczas użytkowania nie przemieszcza się po pomieszczeniu, nawet przy intensywnym kopaniu.

Specjalna budowa kuwety ułatwia wchodzenie i wychodzenie, z przodu niższa, z tyłu wyższa. Dzięki temu, nawet mniejsze kotki nie bedą miały problemu z dostaniem się do środka. Posiada ściąganą ramkę, która bardzo ułatwia codzienne sprzątanie kuwety.

 

Wymiary:

56 x 43,5 x 19cm.

Kolor: wybierany losowo

Rozwiń
FERPLAST Kuweta dla kota Moderna55

Opinie (5)

ocena całościowa: 5/5
 • 5/5
  Kuwetka bardzo ładnie wykonana, solidna. Nie "biega" (tj. jest stabilna) po całej łazience gdy kiciar akurat przerzuca piasek z jednego kąta na drugi :-) Jest baaardzo duża, że na początek to służy nie tylko jako ubikacja ale również łózko z masażem i drapaniem :-) Polecam ten zakup :-)
 • 5/5
  Kuwetka bardzo ładnie wykonana, solidna. Nie "biega" (tj. jest stabilna) po całej łazienca gdy kiciar akurat przerzuca piasek z jednego kąta na drugi :-) Jest baaardzo duża, że na początek to służy nie tylko jako ubikacja ale również łózko z masażem i drapaniem :-) Polecam ten zakup :-)
 • 5/5
  Kuweta idealna! Duża, wygodna. Z jednej strony niższa- kot łatwiej wchodzi do środka kuwety. Bardzo wygodna i szeroka rama wokół (ściągana). Żwirek się nie rozsypuje na zewnątrz, nawet podczas intensywnych "wykopków" ;)
 • 5/5
  Dla mniejszej rasy też idealna. Kiedy zauważyłam, że moja kitka lubi sikać do wanny, uznałam, że może w krytej kuwecie (co prawda niezbyt dużej: 38x48x40) jest jej po prostu za ciasno. I chyba to było to: Modernę mam od trzech dni i od tej pory wanna spełnia już tylko swoją pierwotną funkcję:) Poza tym Moderna jest naprawdę duża, estetyczna i łatwa w czyszczeniu.
 • 5/5
  Idealna kuweta dla kota dużej rasy.Moje Maine Coony olały inne kuwetki i oba chodzą teraz do jednej.Wielkość naprawdę robi wrażenie.Polecam.