FERPLAST Kuweta antyzapachowa dla kota Genica szaro-czarna

Dodaj pierwszą opinię
Producent:Ferplast
FERPLAST Kuweta antyzapachowa dla kota Genica szaro-czarna
123.90123.90PLN1

 Jak wszyscy wiemy koty to czyścioszki. Potrafią spędzać długie godziny na dbaniu o perfekcję swojego futerka. Jednak one też potrzebują miejsca, gdzię będą załatwiać swoje sprawy na osobności.

Wykonana z najwyższej jakości nietoksycznego plastiku, nowa innowacyjna kuweta, pokryta ściółką, może być umieszczona w dowolnym pomieszczeniu w domu. Nie trzeba martwić się nieprzyjemnymi zapachami, a to wszystko dzięki skutecznemu systemowi eliminacji przykrych zapachów. Klatka wyposażona jest w system aż trzech filtrów z aktywnym węglem, co jest w stanie skutecznie powstrzymać nieprzyjemne zapachy. Oprócz tego posiada szczelne hermetyczne drzwiczki, które mają dobre zamknięcie, uniemożliwiające wydostawanie się zapachu poza kuwetę. Ma również świetny system wentylacji, który wymusza przepływ powietrz bezpośrednio od dołu na dach, gdzie jest duża powierzchnia filtrowania. System jest w stanie skutecznie zapobiegać rozprzestrzenianiu się zapachów poza kuwetę. 

Dbanie o czystość kuwety umożliwiają praktyczne haczyki umieszczone po obu stronach. Teraz wystarczy tylko je podnieść, aby po otwarciu móc łatwo posprzątać lub wymienić filtry. Praktyczna rączka umożliwia łatwe przenoszenie kuwety. 

 hermetyczne drzwiczki

system trzech filtrów z węglem aktywowanym

wymuszony obieg powietrza pomagający zwalczać nieprzyjemny zapach

 

Wymiary:

56,2x43,5x38,4cm

Kolor: wybierany losowo.

Rozwiń

Dodaj pierwszą opinię