FERPLAST Klatka dla ptaków Katy

Dodaj pierwszą opinię
Producent:Ferplast
FERPLAST Klatka dla ptaków Katy
99.9099.90PLN1

Klatka Katy to mała okrągła klatka dla ptaków, przeznaczona w szczególności dla kanarków oraz ptaków egzotycznych. Wyjątkowy kształt i użyte materiały sprawią, że Twoje wnętrze nabierze wyjątkowego charakteru.

W celu zapewnienia dużej dawki rozrywki Twojemu ptaszkowi w środku znajdują się szczebelki do siedzenia oraz huśtawki przymocowane do dachu, które również mogą służyć wielogodzinnym zabawom. Dla dodatkowej rozrywki, do dyspozycji zwierzaka będzie małe lusterko z dzwoneczkiem.

Oprócz sporej dawki rozrywki, będzie on miał zapewniony stały dostęp do pożywienia. Gwarantują to dwa pojemniki na pokarm przymocowane z boków klatki. Wykonane są z przeźroczystego tworzywa sztucznego, które pozwala Ci na kontrolowanie ilości pokarmu znajdującego się w zbiorniku, bez konieczności otwierania klatki. W celu zaoszczędzenia miejsca wewnątrz klatki, na zewnątrznej ścianie przymocowany jest pojemnik na wodę. Klatka posiada małe drzwiczki, umożliwiające swobodne wyciąganie zwierzęcia, a cała metalowa część przytwierdzona jest do kuwety, solidnymi zatrzaskami. Łatwe usunięcie metalowej części gwarantuje szybkie czyszczenie. Ważnym elementem klatki, jest przytwierdzony na szczycie klatki specjalnny pierścień, który pozwala na bezpieczne zawieszenie jej na specjanym ramieniu, bądź haczyku. Klatka jest wysoce odporna na warunki zewnętrzne, dlatego może być użytkowana również na zewnątrz. 

 

Bardzo prosimy sprawdzić w obecności kuriera czy przesyłka nie została uszkodzona podczas transportu, gdyż tylko protokół spisany w obecności kuriera będzie podstawą reklamacji w firmie Krakvet - dziękujemy!

Wymiary klatki:

  • średnica: 36,5
  • wysokoś 56cm.
Rozwiń

Dodaj pierwszą opinię