FERPLAST Klatka dla ptaków egzotycznych Bali biała

Dodaj pierwszą opinię
Producent:Ferplast
FERPLAST Klatka dla ptaków egzotycznych Bali biała
150.90150.90PLN1

Idealna klatka dla ptaków egzotycznych z wyposażeniem.


Klatka jest średniej wielkości, wykonana z wysokiej jakości materiałów. Dzięki kształtowi, który nawiązuje do orientalnych budynków, doda Twojemu wnętrzu klimatu dalekiego wschodu.

Oprócz swojego wyjątkowego wyglądu, posiada również wiele udogodnień w środku. Jednym z nich są szczebelki, na których Twój ptaszek będzie mógł przesiadywać wiele godzin. Do daszku klatki, zamontowano również mała huśtawkę. Po bokach klatki przymocowane są karmniki wykonane z tworzywa sztucznego, które zapewnią ptaszkowi stały dostęp pożywienia. Oprócz tego w klatce znajduje się także poidło z wodą. 


Aby maksymalnie ułatwić Ci czyszczenie, klatka posiada wysuwaną podstawkę. Dodatkowo metalowa cześć jest przytwierdzona do kuwety z tworzywa za pomocą zatrzasków, które można swobodnie odpiąć. Do łatwiejszego przenoszenia klatki mamy górny uchwyt. Drzwiczki są wykonane bardzo solidnie, dzięki czemu nie musimy się martwić, że nasze papużki przypadkiem uciekną. 

Produkt dedykowany jest dla kanarków, papużek falistych oraz małych egzotycznych ptaszków. 

 

Bardzo prosimy sprawdzić w obecności kuriera czy przesyłka nie została uszkodzona podczas transportu, gdyż tylko protokół spisany w obecności kuriera będzie podstawą reklamacji w firmie Krakvet - dziękujemy! 

 

Wymiary klatki:

  • średnica: 43,5cm
  • wysokośc: 65,5.
Rozwiń

Dodaj pierwszą opinię