FERPLAST Filtr węglowy L

zobacz opinie (1)
Producent:Ferplast
FERPLAST Filtr węglowy L
7.497.49PLN1
Jeśli jesteś właścicielem kota przebywającego tylko w warunkach domowych, wiesz, jak ważna jest odpowiednia dbałość o kuwetę Twojego podopiecznego. Regularne wymieniane wkładu i używanie odpowiedniego żwirku to podstawowe czynności, które należy mieć na uwadze. Szeroka gama dostępnych na rynku środków i preparatów higienicznych pozwala dobrać produkty odpowiadające naszym potrzebom, które ułatwią codzienne czynności i usprawnią proces opieki nad zwierzakiem. Pamiętajmy, że odpowiednia hiegiena w obrębie kuwety ma rzeczywisty wpływa na samopoczucie naszego pupila i może pozwolić na uniknięcie wielu chorób.

Sięgnij po FERPLAST Filtr węglowy L, który doskonale sprawdza się
w różnych typach kuwety. Stworzona przez specjalistów receptura pozwala zniwelować nieprzyjemne wonie dochodzące z kociej toalety i pomaga zachować maksymalną świeżość.

Zalety:

- wygodny w wymianie filtr węglowy,

- doskonałej jakości produkt, który świetnie sprawdzi się w każdej kociej kuwecie,

- produkt neutralizuje nieprzyjemne zapachy i pozwala zachować higieniczną świeżość, tak ważną w przypadku lubiących czystość kotów,

- filtr może być wykorzystywany przez ok 90 dni (3 miesiące), co świadczy o jego wydajności i wysokiej klasie wykonania,

- filtr do ostatniego dnia nie traci swoich neutralizujących właściwości,

- produkt nadaje się do cięcia w celu dostosowania jego rozmiarów o modelu kuwetki.
 

Najlepiej sprawdzi się w modelach Bella i Magix.

Rozwiń
FERPLAST Filtr węglowy L 51

Opinie (1)

ocena całościowa: 5/5
  • 5/5
    Tani jak barszcz i ładnie się sprawdza. Jeśli do tego jeszcze dodać neutralizator Certech to już w ogóle mamy cud, miód i orzeszki. :)