EUKANUBA Adult Golden Retriever - sucha karma dla psa - 12 kg
138,61 zł
138,61 zł
Cena jednostkowa 11,55 zł / kg
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-05-13
Darmowa dostawa od: 139,00 zł
- Waga produktu: 12 kg
- Seria: EUKANUBA Breed Specific
- Kategoria: Dla psa
- Kategoria produktu: Karma sucha
- Dodatkowe cechy: Zdrowie ogólne
- Wiek pupila: Dorosły
- Wielkość rasy: Średnia rasa 10 - 25 kg, Duża rasa 25 - 45 kg
Więcej wariantów
Opis
Specyfikacja
| Białko | 26% |
| Zawartość tłuszczu | 13% |
| Popiół surowy | 7,2% |
| Włókna surowe | 2,6% |
| Fosfor | 1% |
| Wapń | 1,25% |
| Waga produktu | 12 kg |
| Rasa psa | Golden Retriever |
| Zawiera witaminy | Witamina E , Witamina D3 , Witamina A |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Smak karmy | Kurczak |
| Bezglutenowe | Nie |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona stawów |
| Wielkość psa | Duże (18-27 kg) |
| Bez cukru | Brak danych |
| Bez konserwantów | Brak danych |
| Seria | EUKANUBA Breed Specific |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wielkość rasy | Średnia rasa 10 - 25 kg , Duża rasa 25 - 45 kg |
| Główny smak | Kurczak |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Rasa pupila | Labrador , Golden Retriever |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. , Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy. , Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 8710255120348 |
Opinie (1)
Krakvet umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
5 / 5
EUKANUBA Adult Golden Retriever - sucha karma dla psa - 12 kg
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Trwa wczytywanie...