DOLINA NOTECI Rafi Classic z indykiem i marchewką - mokra karma dla psa - 1240 g
- Seria: DOLINA NOTECI Rafi
- Kategoria: Dla psa
- Kategoria produktu: Karma mokra
- Dodatkowe cechy: Zdrowie ogólne
- Wiek pupila: Dorosły
- Wielkość rasy: Odpowiednie dla wszystkich ras
Więcej wariantów
Opis
Specyfikacja
| Smak karmy | Indyk |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Wielkość psa | Maxi (26 - 44 kg) , Średnie (11 - 25 kg) |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Pojemność | 1,24 kg |
| Typ opakowania | Puszka |
| Zawiera witaminy | Witamina A , Witamina D3 , Witamina E |
| Seria | DOLINA NOTECI Rafi |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Główny smak | Indyk |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Białko | 7,5% |
| Zawartość tłuszczu | 4,5% |
| Włókna surowe | 0,5% |
| Popiół surowy | 2,5% |
| Zawartość wilgoci | 80% |
| Zawartość manganu (na 100g) | 2 mg |
| Zawartość cynku (na 100 g) | 10 mg |
| Ilość | 1 |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. , Zużyć przed upływem daty ważności. , Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi. |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 5902921303077 |
Opinie (7)
Krakvet umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
5 / 5
DOLINA NOTECI Rafi Classic z indykiem i marchewką - mokra karma dla psa - 1240 g
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Trwa wczytywanie...