DOLINA NOTECI Premium bogata w królika z żurawiną - mokra karma dla psa - 500 g
Czujesz, że Twój pies nie ma tyle energii, co kiedyś? Może jego apetyt zaczął słabnąć, a sierść straciła blask? Jeśli szukasz rozwiązania, które pomoże Twojemu pupilowi odzyskać pełnię zdrowia i witalności, DOLINA NOTECI Premium bogata w królika z żurawiną to doskonały wybór. Ta mokra karma została stworzona z myślą o psach, które potrzebują nie tylko pysznego, ale i zdrowego posiłku, który wspiera ich trawienie, odporność i wygląd. Dzięki połączeniu lekkostrawnego mięsa z królika i dobroczynnych właściwości żurawiny, Twój pies poczuje się lepiej już po kilku posiłkach!
DOLINA NOTECI Premium bogata w królika z żurawiną to mokra karma, która łączy wysokiej jakości składniki odżywcze z naturalnymi dodatkami wspierającymi zdrowie i witalność Twojego psa. Idealna dla dorosłych psów, szczególnie tych z wrażliwym układem pokarmowym, problemami skórnymi, czy wybrednych smakoszy. Podaruj swojemu pupilowi to, co najlepsze!
Nie czekaj! Zadbaj o zdrowie i energię swojego psa – wybierz DOLINA NOTECI Premium bogatą w królika z żurawiną już teraz!
Tabela dawkowania:
| Masa Psa | 5kg | 10kg | 20kg | 30kg | 40kg |
|---|---|---|---|---|---|
| Ilość saszetek/dzień | 0,75 | 1,5 | 2,5 | 3 | 4 |
W naszym sklepie zoologicznym Krakvet gwarantujemy szybką wysyłkę zamówień z opcją wygodnej dostawy kurierem lub do paczkomatów InPost. W Krakvet skorzystasz także z licznych promocji, okazji i rabatów takich, jak stały rabat na zestawy produktów.
Krakvet posiada szeroki wybór pokarmu dla psów w kategorii karma sucha dla psa, oraz karma mokra dla psa. Zajrzyj również do kategorii akcesoria dla psów, sprawdź dostępne maty i legowiska, oraz akcesoria do karmienia psów. Kupując pokarm dla swojego pupila pamiętaj również o zdrowych i pysznych przysmakach , które wzbogacą jego dietę.
| Waga produktu | 500 g |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bez cukru | Brak danych |
| Bezglutenowe | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Brak sztucznych dodatków | Tak |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Smak karmy | Królik , Żurawina |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Bez soi | Tak |
| Wielkość porcji | 500 g |
| Przeznaczenie | Pies |
| Seria | DOLINA NOTECI Premium |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Główny smak | Królik |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Zakres wagowy | 500 g - 999 g |
| Białko | 12% |
| Zawartość tłuszczu | 6,5% |
| Popiół surowy | 2,5% |
| Włókna surowe | 0,6% |
| Zawartość wilgoci | 77% |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. , Zużyć przed upływem daty ważności. , Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi. |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 5902921300847 |