DOLINA NOTECI Piper Sterilised MIX SMAKÓW - mokra karma dla kotów sterylizowanych - 20x100g
DOLINA NOTECI Piper Sterilised MIX SMAKÓW - mokra karma dla kotów sterylizowanych - 20x100g
- Seria: DOLINA NOTECI Piper
- Kategoria: Dla kota
- Kategoria produktu: Karma mokra
- Dodatkowe cechy: Sterylizacja
- Wiek pupila: Dorosły
W zestawie
Opis
DOLINA NOTECI Piper Sterilised z tuńczykiem - mokra karma dla kotów sterylizowanych - 100gZadbaj o zdrowie swojego kota po sterylizacji – Piper Sterilised z tuńczykiem to smak, który pokocha i skład, któremu zaufasz!
Twój kot przeszedł sterylizację – to ważny krok, który ma mu zapewnić długie i spokojne życie. Ale teraz w Twojej głowie pojawiają się pytania: jak zadbać o jego wagę, zdrowie, apetyt? Czy karma, którą mu podajesz, naprawdę wspiera jego potrzeby? Rozumiemy te troski, bo każdy odpowiedzialny opiekun chce dla swojego pupila tego, co najlepsze. Dlatego stworzyliśmy Piper Sterilised z tuńczykiem – pyszną, mokrą karmę, która łączy wyjątkowy smak z lekkostrawną recepturą, idealną dla kotów po sterylizacji.
Dlaczego warto wybrać Piper Sterilised z tuńczykiem dla swojego kota?
Cenne składniki i dodatki w każdej porcji Piper Sterilised z tuńczykiem:
Dla jakich kotów karma Piper Sterilised z tuńczykiem jest wskazana?
Dla jakich kotów karma DOLINA NOTECI Piper Sterilised z tuńczykiem NIE jest zalecana?
Zadbaj o zdrowie swojego kota po sterylizacji – sięgnij po Piper Sterilised z tuńczykiem i podaruj mu smak, który kocha, oraz skład, któremu możesz zaufać.
Kup teraz i przekonaj się, jak wiele może zmienić dobrze dobrana karma dla kota sterylizowanego!
Skład:
mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 45%, rosół, ryby i produkty rybne (filet z tuńczyka 10% ), produkty pochodzenia roślinnego (w tym skrobia grochowa, fruktooligosacharydy), substancje mineralne, nasiona babki płesznik.
Składniki analityczne:
białko surowe - 10%, tłuszcz surowy - 3,5%, popiół surowy - 1,5%, włókno surowe -2%, wilgotność - 82%, wapń - 0,2%, fosfor - 0,18%.
Dodatki dietetyczne/kg:
Witamina D3 - 240 IU, Witamina E - 95 mg, Witamina C - 50 mg, Cynk (tlenek cynku, uwodniony glicynowy chelat cynku), Mangan (siarczan manganawy, monohydrat) - 0,5 mg, Jod (bezwodny jodan wapnia) - 0,4 mg, Miedź (pentahydrat siarczanu miedzi (II)) - 0,2 mg, Tauryna - 800mg, L-karnityna -800 mg. Substancja zakwaszająca mocz/kg: DL-metionina - 4000 mg.
Tabela dawkowania:
| Masa Kota | 3kg | 4kg | 5kg | 6kg |
|---|---|---|---|---|
| Ilość puszek/dzień | 2,5 | 3 | 3,5 | 4 |
W sklepie zoologicznym Krakvet mamy wszystko i więcej dla Twojego pupila!
KrakVet posiada szeroki wybór suchych i mokrych pokarmów w kategorii karma dla kota. Zajrzyj również do kategorii żwirki i akcesoria dla kota i sprawdź dostępne zabawki, akcesoria do pielęgnacji, oraz legowiska. Kupując karmę dla swojego pupila, pamiętaj również o zdrowych i pysznych przysmakach, które wzbogacą jego dietę.
Specyfikacja: DOLINA NOTECI Piper Sterilised z królikiem - mokra karma dla kotów sterylizowanych - 100 g
| Waga produktu | 100 g |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wysterylizowane lub wykastrowane |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot |
| Bez cukru | Tak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Smak karmy | Królik |
| Seria | DOLINA NOTECI Piper |
| Główny smak | Królik |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria produktu | Karma mokra , Karma weterynaryjna |
| Dodatkowe cechy | Sterylizacja |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Zawartość tłuszczu | 3,5% |
| Popiół surowy | 1,5% |
| Włókna surowe | 2% |
| Zawartość wilgoci | 82% |
| Białko | 10% |
| Ostrzeżenia | Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. , Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin. , Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej. |
Specyfikacja: DOLINA NOTECI Piper Sterilised z tuńczykiem - mokra karma dla kotów sterylizowanych - 100 g
| Waga produktu | 100 g |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wysterylizowane lub wykastrowane |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot |
| Bez cukru | Tak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Efekty zdrowotne | Zdrowa waga |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Smak karmy | Tuńczyk |
| Seria | DOLINA NOTECI Piper |
| Główny smak | Ryby |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria produktu | Karma mokra , Karma weterynaryjna |
| Dodatkowe cechy | Sterylizacja |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Zawartość tłuszczu | 3,5% |
| Włókna surowe | 2% |
| Zawartość wilgoci | 82% |
| Białko | 10% |
| Ostrzeżenia | Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. , Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin. , Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej. |