DOLFOS ArthroDol - preparat przeciwbólowy dla psów

zobacz opinie (1)
Producent:Dolfos
DOLFOS ArthroDol - preparat przeciwbólowy dla psów
26.0043.80PLN2

ArthroDol to karma uzupełniająca dla psów w postaci tabletek.

Preparat wspomaga funkcjonowanie stawów dzięki zawartości Czarciego pazura i MSM.

Harpagophytum procumbens (Czarci pazur) ma korzystny wpływ na działanie układu ruchu, łagodzi ból stawów i ma działanie przeciwzapalne. Przyspiesza regenerację tkanki chrzęstnej i tkanki łącznej. Właściwości przeciwbólowe i przeciwzapalne porównywane są do działania leków. Substancja zwiększa sprawność fizyczną  a uśmierzenie bólu poprawia ogólne samopoczucie psów i przywraca siły witalne. 

MSM (metylosulfonylometan) jest organicznym związkiem siarki. Regeneruje tkankę chrzęstną, łączną i mięśniowa. Działa przeciwbólowo i łagodząco w stanach przewleklego bólu. Regeneruje chrząstke i maź stawową. Doskonale sprawdza się w przypadku urazów, zwyrodnień i innych uszkodzeń stawów.

Ze względu na swoje właściwości preparat AmyloDol jest polecany dla psów starszych, intensywnie trenujących i pracujących, a także cierpiących na skutek stanów zapalnych, zwyrodnieniowych i urazów. Jako dodatek do intensywnej rehabilitacji przyspiesza powrót do sprawności po zabiegach chirurgicznych i urazach. 

Kulawizna u psa jest zawsze niepokojącym obiawem, który w pierwszej kolejności należy skonsultować z lekarzem weterynarii. 

Dawkowanie:

1 tabletka na 20kg masy działa dziennie.

Skład tabletki

Harpagophytum procumbens 350mg.

MSM 400mg


Składniki analityczne

Białko surowe 63,2%, Włókno surowe 20,9%, Oleje i tłuszcze surowe 0%, Popiół surowy 19,2%.

Rozwiń
DOLFOS ArthroDol - preparat przeciwbólowy dla psów51

Opinie (1)

ocena całościowa: 5/5
  • 5/5
    Stosowałem tabletki przez półtora miesiąca w połączeniu z ArthroFosem. Pies ma 11 lat i niestety stawy zaczęły już dokuczać. Tabletki przynoszą szybką ulgę. Już po 2,3 dniach pies przestał narzekać na bóle. Jednak po około 2 tygodniach musiałem zwiększyć dawkę do 3 tabletek dziennie (pies waży 25 kg). Po skończeniu kilku opakowań postanowiłem zamienić ArthroDol na Inflamex Canine, który okazał się bardziej opłacalny. Mimo wszystko polecam. Tabletki są dobrą alternatywą dla silnych leków.