DIAMENTIQ Neutral - żwirek neutralny - 3,8 l + 10x85g PURINA Cat Chow Sterilised Jagnięcina i zielona fasolka GRATIS!
Producent DIAMENTIQ
| Rodzaj zwierzęcia | Kot |
| Materiał | Granulat silikonowy |
| Objętość | 3,8 l |
| Szybko wchłanialne | Tak |
| Usuwanie zapachów | Tak |
| Zalecane dla rodzaju zwierząt | Kot |
| Waga produktu | 1,5 kg |
| Cechy | Bezzapachowy, niezbrylający, antybakteryjny, niepylący, delikatny dla kocich łapek |
| Wielkość granulki | 1-6 mm |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria produktu | Żwirek silikonowy |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z oczami. , Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. , Nie wdychać pyłu. |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Główny smak | Jagnięcina |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Sterylizowane |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe , Bezzbożowe , Sterylizacja |
| Bez cukru | Nie |
| Bez soi | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Seria | PURINA Cat Chow |
| Waga produktu | 85 g |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Białko | 12,5% |
| Zawartość tłuszczu | 2,5% |
| Popiół surowy | 1,8% |
| Włókna surowe | 0,6% |
| Zawartość wilgoci | 80% |
| Ostrzeżenia | Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. , Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin. , Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej. |