Żwirek silikonowy DIAMENTIQ

Bez względu na to, jaką rasę kota posiadasz - one uwielbiają dbać o czystość. Oznacza to, że każdy właściciel kota musi pamiętać o zachowaniu najwyższych standardów higieny, do których należy między innymi zapewnienie kotu dostępu do kuwety. Kuweta dla kota musi być do niego dobrana - być odpowiednich wymiarów, aby kot czuł się w niej swobodnie. Nie możemy także zapomnieć o walorach kolorystycznych i wizualnych, które są bardzo istotne dla nas podczas wyboru miejsca w którym docelowo ma stać kuweta - nie jest to dla nas bez znaczenia. Oczywiście, nie może stać ona pusta - musimy dobrać do niej odpowiedni żwirek dla kota, który będzie spełniał zarówno nasze, jak i kocie preferencje. Produktem wartym szczególnej uwagi jest żwirek silikonowy Diamentiq - wysokiej jakości produkt, posiadający właściwości antybakteryjne, pochłaniający nieprzyjemny zapach, odpowiedni dla każdego kota oraz idealnie spełniający swoje zadanie.

Żwirek silikonowy Diamentiq - co warto o nim wiedzieć?

Żwirek silikonowy marki Diamentiq wykonany jest z substancji zwanej silikatem, przypominającej przezroczyste kryształy, lub kulki o regularnym kształcie, przypominające potłuczone szkło. Niewątpliwą jego zaletą jest jego niebywała chłonność - dzięki czemu nie musimy co chwilę chodzić i wymieniać żwirku w kuwecie. Nie musimy martwić się o wystąpienie nieprzyjemnego zapachu - tego typu żwirku słyną z niebywałej chłonności zapachów. W przypadku wystąpienia większej nieczystości - należy to robić częściej, ale przeważnie należy go wymieniać średnio co 2-3 tygodnie. Żwirek będzie nadawał się do wymiany, kiedy straci swoje właściwości i przybierze żółtawy odcień.

Czy żwirek silikonowy Diamentiq sprawdzi się u Ciebie?

Na rynku znajduje się wiele rodzajów żwirków - typów, marek, opcji zapachowych, do wyboru do koloru. Jednak żwirki silikonowe sprawdzą się idealnie u tych osób, które cenią sobie świeżość, higienę oraz ładny zapach w domu - silikat wraz z płynem pochłania nieprzyjemne zapachy. Jest on także doskonałym wyborem dla osób, które są leniwe i nie chcą codziennie wymieniać kuwety.

Niebywałym plusem jest też to, że żwirek nie przenosi się tak łatwo (jak np. piasek), a w przypadku, gdy wypadnie z kuwety, to w bardzo łatwy i szybki sposób można go sprzątnąć. Oszczędza nam to sporo czasu i niepotrzebnych nerwów i problemów, które wystąpiłyby w przypadku innych rodzajów kocich żwirków.

Który żwirek silikonowy wybrać?

Wybór żwirku dla kota zależy od Ciebie i Twoich indywidualnych preferencji zapachowych - posiadamy w ofercie pięć różnorodnych wersji zapachowych (jeden bezzapachowy) - pomarańcza, lawenda, jabłko, cytryna. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór odpowiedniego, dopasowanego zapachu może nie być taki prosty, dlatego kierujemy dla Ciebie specjalną ofertę, dzięki której możesz kupić specjalny mix czterech zapachów(po specjalnej niższej cenie, aniżeli w przypadku zakupu jednej sztuki), co pozwoli wybrać zapach który najbardziej Ci się spodoba!

Sprawdź naszą ofertę na żwirki silikonowe marki Diamentiq!