DAKO-ART Maciuś - Pełnowartościowy pokarm dla kanarków

zobacz opinie (2)
Producent:Dako-Art
DAKO-ART Maciuś - Pełnowartościowy pokarm dla kanarków
5.47134.90PLN5

Pełnowartościowa karma dla kanarków Maciuś od Dako-ART dzięki zdrowym składnikom zawartym w karmie troszczy się o trzy podstawowe funkcje: zdrowie, ładny wygląd i dobre samopoczucie.

Skład:

Nasiona konopi (siemię konopne) są nazywane superskładnikiem diety ze względu na idealną proporcję kwasów omega-6 do omega-3 oraz zawartość 10 aminokwasów, co sprawia, że są doskonałym źródłem białka.

Kanar jest to bardzo popularna roślina należąca do rodziny traw. Jej nasiona są podstawą wyżywienia wielu gatunków przede wszystkim mniejszych ptaków. 

Murzynek zawiera dużo tłuszczu, porównując go z konopiami do 1/3 więcej. Ziarna murzynka doskonale spełniają swoją role przy skarmianiu ptaków podczas lęgów i pierzenia jesiennego,w tym okresie maksymalnie można zwiększyć jego udział w diecie całkowitej ptaków.

 

Skład:
kanar, konopie, murzynek, len, owies bezłuski, proso, proso czerwone, rzepak.

Rozwiń
DAKO-ART Maciuś - Pełnowartościowy pokarm dla kanarków52

Opinie (2)

ocena całościowa: 5/5
  • 5/5
    Posiadam większą ilość kanarków, uwielbiam wariant 3l, starcza na długo a takiej ilości w porównaniu do ceny nigdzie nie znalazłam. Karmę podaję jako podstawową mieszankę przez cały rok, maluchy zjadają co do ostatniego ziarenka, tak więc w ich imieniu śmiało polecam.
  • 5/5
    Cena bardzo niska, ale nie oznacza to że produkt też jest z niższej półki. ogólnie mój kanarek nie wybrzydza.