CURVER - kuweta dla kota - kremowa/brązowa
155,00 zł
155,00 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-05-22
Darmowa dostawa od: 139,00 zł
| Typ produktu | Kuweta |
| Kolor produktu | Brązowy , Kremowy |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Bezpieczny dla zwierząt | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Zalecane dla rodzaju zwierząt | Kot |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria produktu | Kuweta |
| Wysokość produktu | 395 mm |
| Szerokość produktu | 385 mm |
| Głębokość produktu | 510 mm |
| Waga produktu | 2,41 kg |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 3253920615015 |