Pokarm dla gadow, węży, pajęczaków i owadów

( ilość produktów: 44 )

Terrarystyka to hobby, które – najprościej rzecz ujmując – polega na hodowli w specjalnie przygotowanym terrarium różnego rodzaju gadów, płazów, pajęczaków, czy owadów. Jednym z najważniejszych elementów przy opiece nad zwierzętami jest zapewnienie im odpowiedniego posiłku, który korzystnie wpłynie na ich prawidłowy rozwój oraz dostarczy wszelkich niezbędnych makroelementów i mikroelementów. Na szczęście taki pokarm, zamknięty w wygodnych i kompaktowych opakowaniach, jest łatwo dostępny w sklepach zoologicznych.


Dlaczego ważne jest, aby zadbać o odpowiedni pokarm?

Jeżeli chcemy zająć się hodowlą i pielęgnacją zwierząt w terrarium, musimy zapewnić im regularne dostarczanie odpowiedniego pożywienia. Gady, płazy i inne stworzenia, którymi się opiekujemy, często mogą być w tej kwestii wymagające. Należy je zaopatrzyć we właściwie zbilansowaną dietę (każdy pokarm zawiera zróżnicowane wartości odżywcze), aby były zdrowe i silne. Terrarystyka jest dziedziną, w której ważnym jest dbanie o kompleksowe żywienie hodowanych jaszczurek, żółwi, pająków, kameleonów, skorpionów, czy węży.

Każde zwierzę ma różnorodne wymagania, dlatego dobór odpowiedniego pokarmu nie jest łatwym zadaniem. Warto więc postawić na znane i renomowane sklepy zoologiczne, które nam to ułatwią. Z pewnością do takich należy KrakVet.W naszej ofercie posiadamy najwyższej jakości, specjalnie przygotowane, dedykowane dla konkretnych stworzeń jedzenie. Odpowiednie żywienie pupilów, jakim może być gotowy pokarm dostępny w naszym sklepie, wiąże się dla nich z licznymi istotnymi korzyściami.

Należą do nich między innymi: 

  • Dbałość o prawidłowy rozwój psychofizyczny zwierzęcia.
  • Odpowiedni wygląd, kondycja skóry.
  • Właściwa żywotność pupila.
  • Korzystny wpływ na pracę przewodu pokarmowego oraz odpowiednia regulacja jego funkcjonowania. 
  • Właściwe zdrowie, energia i siła hodowanych stworzeń. 
  • Doskonale zbilansowany i pełnowartościowy posiłek.
  • Zapewnienie zwierzęciu wszelkich niezbędnych makroelementów oraz mikroelementów (w składzie najczęściej wysokiej jakości białka i węglowodany).
  • Szeroki wybór dostępnych produktów – sprawia to, że możemy idealnie dopasować pokarm do upodobań żywnościowych hodowanego stworzenia. 

Dlaczego KrakVet?

Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem naszego internetowego sklepu zoologicznego. Warto skorzystać z naszej oferty, ponieważ jesteśmy marką o pewnej i ugruntowanej pozycji na rynku. Cieszymy się bardzo dobrą opinią wielu zadowolonych klientów i jesteśmy grupą pasjonatów, których hobby jest terrarystyka. Zatrudniamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę specjalistów a nasze produkty są dostępne w bardzo dużej rozpiętości cenowej. Organizujemy wiele promocji i wyprzedaży, co dodatkowo uatrakcyjnia zakupy w KrakVet. Jakby tego było mało, asortyment naszego sklepu jest niezwykle szeroki i zróżnicowany, dzięki czemu każdy znajdzie taki pokarm, który będzie najlepiej dopasowany do potrzeb jego pupila. 

Nasza oferta pokarmu

W naszej ofercie znaleźć można bogaty i korzystny cenowo asortyment różnego rodzaju pokarmu dla żółwi lądowych i wodnych, gadów, dużych ryb akwariowych, legwanów i wielu innych gadów czy płazów. Oferujemy bardzo szeroką różnorodność cenową. Najtańsze towary (takie jak suszone ryby dla gadów TROPICAL Dried Fish czy wieloskładnikowy pokarm z krewetkami dla żółwi wodnych TROPICAL Vitarept) nie przekraczają kwoty pięciu złotych. W wyższej półce cenowej – dla przykładu – proponujemy wysokiej jakości litrowy pokarm dla gadów mięsożernych SERA Reptil Professional Carnivor (cena około 43 złote). Dla gadów roślinożernych z kolei doskonałym wyborem może być produkt SERA Reptil Professional Herbivor (koszt około 47 złotych). Dla najbardziej wymagających osób przewidzieliśmy między innymi TROPICAL Iguana Sticks, czyli pełnoporcjowy pokarm dla dorosłych legwanów zielonych (cena około 98 złotych) o pojemności aż pięciu litrów. Szeroka rozbieżność cenowa oraz różnorodność produktów sprawiają, że w KrakVet każdy powinien móc znaleźć towar najlepiej dostosowany do jego zindywidualizowanych wymagań. W razie ewentualnego niezadowolenia z nabytego pokarmu oferujemy darmowy zwrot bez podania przyczyny – nawet do 30 dni od momentu zakupu. 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Rozumiem
pixel