Klatka dla fretki

( ilość produktów: 1 )

Zadbaj o to, by Twoja fretka miała swój prywatny kąt, który stanie się jej domem na całe życie. Każdy z nas potrzebuje miejsca tylko dla siebie – nawet zwierzak. Sięgnij zatem po wysokiej klasy klatki dla fretki, które zostały zaprojektowane i skonstruowane z myślą o tych wspaniałych przyjaciołach.

Wszystkie klatki dla fretki znajdujące się w ofercie Krakvet.pl to asortyment wyprodukowany z dbałością o najdrobniejsze detale. Świadczą o tym m.in. pozytywne opinie klientów, którzy zdecydowali się nabyć je dla swoich czworonożnych lokatorów. Posiadają one zatem niezbędne akcesoria i komponenty pozwalające nakarmić i napoić pupila w bezproblemowy sposób, zabawki oraz komfortowe miejsce do snu. Dzięki temu Twoja fretka ma doskonałe warunki do rozwoju.

Konstrukcja klatki dla fretki została zaplanowana, by maksymalizowała ona łatwość w sprzątaniu, czy podawaniu karmy i wody. Wygodne drzwiczki ulokowane w górnej części umożliwiają bezstresowe wyciągnięcie fretki z klatki, natomiast możliwość zdjęcia górnej pokrywy, pozwala szybko posprzątać i wymienić podłoże.

    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
    Rozumiem
    pixel