Artykuły dla fretki

( ilość produktów: 18 )

Fretka to drapieżnik z rodziny łasicowatych, który wymaga odpowiednio przystosowanej klatki i specjalnie dobranego pokarmu. Fretki mogą używać gruczołów odbytowych do wydzielania cieczy, których zapach można z łatwością zwalczyć przy pomocy specjalnych preparatów dostępnych w naszym sklepie. W naszej ofercie znajdą Państwo także pozostałe niezbędne akcesoria pozwalające na dogodne życie tych małych zwierzaków. Polecamy wszelkiego rodzaju transportery, zabawki, dozowniki wody, drabinki, poidełka i wiele innych artykułów dla fretek, różnych marek. Z opinii weterynarzy wynika, że najlepszym sposobem przeciwdziałania chorobom u zwierząt jest prawidłowa i zróżnicowana dieta. Podstawę stanowią: starannie dobrany pokarm oraz witaminy i odżywki. Wszystkie te produkty sklep Krakvet.pl oferuje w bardzo atrakcyjnych cenach. Warto także poszerzyć swoją wiedzę, korzystając z polecanych przez nas książek, które dostarczą Państwu wszelkich niezbędnych informacji. Pamiętajmy im więcej wiemy o swoim pupilu, tym lepiej o niego zadbamy.


 

Wszyscy kochamy fretki. To zwierzęta bardzo inteligentne, przyjacielskie i zaskakujące nas czasem swoimi zwyczajami, które tak bardzo nam się podobają. Fretka w domu potrafi sprawić wiele radości, zostać przyjęta jako członek rodziny, jednakże ten kochany i szlachetny drapieżnik potrzebuje od nas odpowiedniej dbałości.

Zabawki, ubranka i inne akcesoria dla fretek

Fretki to zwierzęta wyjątkowo ruchliwe, nieustannie rozpoczynające nowe figle, zawsze skłonne do zabawy i silnie angażujące ich właściciela. Fretki zostały udomowione całkiem niedawno, ale w warunkach domowych wykazują instynkt zabawy większy niż inne zwierzęta. Jeżeli fretki cały czas szukają okazji do figli, to co powinniśmy zaoferować naszym wspaniałym zwierzakom?

Zabawki dla fretek i akcesoria dla fretki to zróżnicowany asortyment. W naszym sklepie zapewnisz swojej fretce luksusowe warunki hodowli. Proste zabawki, które angażują zwierzę w aktywność fizyczną, specjalne poidła dla gryzoni, z których pobierają one płyny w dogodnym dla siebie czasie, odpowiednio wyposażone i wygodne klatki (pamiętajmy, aby jak najczęściej wypuszczać fretkę z klatki!), domki transportowe (fretka może przemieszczać się razem z nami) - w sklepie znajdziesz znacznie więcej. Legowisko dla fretki (one też czasem muszą odpocząć!), podściółki dla fretek, ale też preparaty do utrzymania czystości zwierzęcia, specjalne podajniki jedzenia (karm fretkę tak jak ona lubi jeść!) oraz znacznie więcej znakomitych produktów. Wszystkie zabawki i akcesoria dla fretek w naszym sklepie są niezawodnej jakości i spełniają realne potrzeby fretek domowych oraz ich właścicieli.

Fretki nadal uchodzą za zwierzęta egzotyczne. Nie każdy kto wie jak postępować z kotem i psem, będzie natychmiast wiedział jak postępować z fretką. Na szczęście to same fretki, te przyjacielskie, futrzaste stworzenia, dążą do kontaktu z nami, są w stanie w dość jasny sposób przekazać nam informacje o tym, czego potrzebują (fretki są również bardzo inteligentne), zatem już po chwili pierwszego spotkania z fretką wiemy, co robić. Ponieważ fretki wykazują wiele ciekawych reakcji, ich psychika jest złożona, warto także zaopatrzyć się w książki o hodowli fretek i pogłębiać naszą wiedzę o tych wspaniałych stworzeniach. Dobry hodowca i przyjaciel fretki powinien wiedzieć, co jego pupil lubi i co jest dla niego korzystne.

Pokarm dla fretki i pielęgnacja fretki

Pokarm dla fretki to jedna z kluczowych spraw, o które powinniśmy zadbać. Fretki mają swoje własne zwyczaje żywieniowe. Najlepiej będzie zatem zapewnić naszemu zwierzakowi dokładnie taką karmę, jakiej potrzebuje. Istnieją specjalne pokarmy przeznaczone właśnie dla wymagających fretek. Zbilansowana dieta jest podstawą zdrowia człowieka i zwierzęcia. Nie jest tak, że fretkę można karmić czymkolwiek, choć głodna fretka zje prawie wszystko. Chodzi o dostarczenie temu królewskiemu zwierzęciu zestawu składników odżywczych, w sam raz dopasowanych do jego zapotrzebowania. Polecamy zatem wyselekcjonowane karmy dla fretek, które nie tylko będą przez nie chętnie zjadane, lecz także przyczynią się do zachowania przez nie dobrej kondycji.

Zadbana fretka to zwierzę zdrowe i szczęśliwe, które odwzajemnia nasze uczucia sympatii. Akcesoria do higieny i pielęgnacji fretki są niezbędne, jeśli chcemy aby zwierzę czuło się dobrze, było zdrowe i zadowolone. Trudno na przykład wyobrazić sobie kąpiel fretki bez użycia szamponów skomponowanych ze składników odpowiednich dla naszego ukochanego gryzonia. Tak samo niemożliwe jest pomyślenie sobie wyprowadzania fretki na spacery bez odpowiedniej smyczy. Te i inne artykuły dla fretki są dostępne w naszym sklepie. Pielęgnacja fretki zaczyna się od tak podstawowych spraw jak klatka dla fretki, gdzie poczuje się wygodnie, uwzględnia pokarm, zabawę, wolny wybieg, higienę, wiedzę o zwyczajach zwierzęcia - i oczywiście naszą troskę o tego futrzastego kompana.

Fretka - hodowla w domu

Dom, mieszkanie, gdzie będziemy chcieli stworzyć środowisko dla fretki, muszą być odpowiednio przygotowane. Fretka powinna możliwie wiele czasu spędzać poza klatką, mieć dostęp do właściwego pokarmu, własne miejsca zabaw. Powinniśmy mieć też wiedzę o tym zwierzęciu (można ją zaczerpnąć z fachowych książek) tak, aby umożliwiać naszej fretce wszystko to, co jest właściwe i naturalne dla tego gatunku. Gdy decydujemy się na opiekę nad tak wspaniałym, inteligentnym i zabawnym stworzeniem, jesteśmy zobowiązani zapewnić mu jak najlepsze warunki. Zabawki dla fretek, ubranka, w które je ubieramy, legowiska dla fretek, gdzie mogą odpocząć - to wszystko powinno być na wyposażeniu przestrzeni, w której przebywa fretka. To niezwykłe zwierzę, jest w dużym stopniu zdolne do komunikacji z człowiekiem. Pamiętajmy, aby dbać o jego dobro.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Close
pixel