Trawienie, alergie pokarmowe

( ilość produktów: 28 )
Część czworonogów boryka się z problemami trawiennymi lub alergiami pokarmowymi, które utrudniają im codzienne funkcjonowanie. Specjalna dieta jest w tym wypadku niezbędna, by poprawić zdrowie i komfort życia swojego pupila. Czasem jednak sama podstawowa karma nie wystarcza – potrzebne są także suplementy, które dostarczą zwierzakowi wartościowych składników, mających dobry wpływ na wrażliwy układ pokarmowy. Mamy niezawodny sposób na podawanie swojemu pupilowi zdrowych suplementów diety – to przysmaki dla psa na trawienie i alergie pokarmowe. Są to smaczne przekąski w formie ciasteczek, prasowanej skóry wołowej czy suszonego mięsa, przeznaczone specjalnie dla czworonogów o wrażliwych żołądkach. Są to przede wszystkim produkty naturalne, dzięki czemu są lekkostrawne dla zwierzaków – nie posiadają syntetycznych substancji ani wypełniaczy, które mogłyby spowodować niestrawność. Ponadto są doskonałym źródłem wielu potrzebnych pupilowi substancji, m.in. białka zwierzęcego, witamin, minerałów i innych wartościowych składników, niezbędnych w codziennej diecie każdego czworonoga. Dostępne są przysmaki dla psa na trawienie i alergie pokarmowe, wzbogacone dodatkowymi wartościowymi substancjami, np. chlorofilem czy hydrolizatami białka. Ich celem jest poprawa funkcjonowania układu trawiennego pupila, obarczonego problemami na tym tle.

Przysmaki dla psa na trawienie i alergie pokarmowe – zdrowe, a przy tym wyjątkowo smaczne

Zdrowe przysmaki dla psa na trawienie i alergie pokarmowe to także wyjątkowo smaczna przekąska, którą pokocha każdy pupil. W naszym internetowym sklepie zoologicznym znajduje się wiele smaków i aromatów, dostosowanych do gustu czworonogów – proponujemy m.in. produkty mięsne lub o zapachu masła orzechowego, za którym przepada każdy pies. Przysmaki dla psa na trawienie lub alergie pokarmowe to nie tylko doskonałe uzupełnienie diety w niezbędne witaminy i minerały, ale także odpowiednio twarda przekąska, która zastąpi pupilowi gryzak. Jeśli Twój podopieczny często podgryza meble czy buty, dostępne u nas przekąski odwiodą go od tego zachowania – będzie mógł zaspokoić swoją naturalną potrzebę gryzienia na twardym przysmaku. Czworonogi nie tylko zaspokajają w ten sposób swój instynkt, ale także oczyszczają zęby z osadu i masują dziąsła, dbając o higienę wnętrza pyska.

Przysmaki dla psów z problemami trawiennymi i alergiami pokarmowymi – lekkostrawne przekąski od najlepszych producentów

Właściciele czworonogów, które borykają się z chorobami układu pokarmowego, muszą przykładać dużą wagę do tego, co podają im do jedzenia. Na szczęście w naszym sklepie znajdują się wyłącznie wysokojakościowe, przebadane produkty, pochodzące od sprawdzonych, cenionych na rynku pokarmów dla zwierząt marek. Są wykonywane z naturalnych składników, przy zachowaniu wszelkich norm produkcji, dzięki czemu masz pewność, że podajesz swojemu pupilowi wyłącznie to, co dobre i bezpieczne dla jego zdrowia. Oferujemy atrakcyjne ceny przysmaków dla psów na trawienie i alergie pokarmowe, dostępnych na wagę, na sztuki lub w dużych, szczelnie zamykanych opakowaniach.
    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
    Rozumiem
    pixel