Psy chore (Veterinary Diets)

( ilość produktów: 116 )

Firma Royal Canin, jest jednym z najczęściej polecanych producentów karm weterynaryjnych dla psów, który gwarantuje na całym świecie jednakowy skład poszczególnych produktów oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa dla Państwa pupili. Wszystko to, dzięki ustaleniu stałych specyfikacji surowców oraz wdrożeniu procedur kontroli jakości, wg metody HACCP . Do produkcji karm używa się jedynie zdrowych surowców, najlepszej jakości, które są przetwarzane specjalną metodą, zachowującą wszystkie witaminy. Karmy Royal Canin nie zawierają żadnych chemicznych substancji, oprócz standardowej funkcji żywienia, zapewniają poprawę zdrowia chorego zwierzęcia, energię, oraz dłuższe życie. W ofercie firmy Royal Canin znaleźć można m.in. karmy weterynaryjne typu: Osteo & Digest, Dental & Digest, Anallergenic, Calm Dog, Cardiac, Convalescence Support, Diabetic, Hepatic, Hypoallergenic, Intestinal Gastro i wiele innych. Warto obserwować promocje i wyprzedaże zamieszczane na naszej stronie, a z całą pewnością cena, którą proponujemy za karmę o tak wysokiej jakości, okaże się pozytywnym zaskoczeniem.


Stały nadzór i udoskonalanie – karmy weterynaryjne

Każda karma dla psa Royal Canin weterynaryjna została przygotowana we współpracy naukowców, laborantów, a także lekarzy weterynarii, hodowców i opiekunów psów. Dzięki temu jej receptura jest stale udoskonalana, a ona sama dopasowana nie tylko do biologicznych potrzeb psów, ale również innych uwarunkowań, na przykład preferencji smakowych czy obniżonego podczas chorób apetytu.

Karma weterynaryjna Royal Canin – dietoterapia w schorzeniach

Jednym z istotnych elementów leczenia psów jest odpowiednie dopasowanie żywienia do ich potrzeb. W przypadku zwierząt, które cierpią na przewlekłe, niemożliwe do wyleczenia choroby bardzo często odpowiednio dopasowana karma weterynaryjna Royal Canin gwarantuje zmniejszenie ilości nawrotów, zaostrzeń. Dzieje się tak dzięki właściwemu zbilansowaniu pokarmu, co gwarantuje między innymi mniejszą ilość składników obciążających organizm przy konkretnym schorzeniu.

Jednocześnie karmy te są tak skonstruowane, aby stanowić pełnowartościowy pokarm dla każdego psa. Oznacza to, że można je podawać w formie diety podstawowej, tak długo, jak jest to konieczne. Warto mieć jednak na uwadze, że stosowanie karm specjalistycznych zawsze powinien zalecić lekarz weterynarii w oparciu o historię choroby, stan zwierzęcia i przyjmowane przez niego leki.

Większość formuł suchych jest uzupełniona pokarmami w formie mokrej.

Karma dla psa w okresie rekonwalescencji

Psy po wypadkach komunikacyjnych, poważnych urazach czy innych stanach zagrożenia życia wymagają często specjalistycznego żywienia, które nie będzie obciążało układu pokarmowego, a przy tym w małej porcji dostarczy wszystkich niezbędnych do powrotu do zdrowia składników odżywczych. Karmy z linii Royal Canin Convalescence Support to produkty w formie saszetek z proszkiem łatwym do podawania po rozpuszczeniu w wodzie, a także produkty mokre w formie musu. Są silnie skoncentrowane, łatwostrawne i bezpieczne w stosowaniu zwłaszcza u zwierząt po otwarciu jamy brzusznej czy zabiegach w obrębie jamy ustnej. Pomagają szybko wrócić do sił i zdrowia, przyspieszają okres rekonwalescencji i są łatwe w samodzielnym spożywaniu przez zwierzę.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Zamknij
pixel