Karmy dla psów Purina Pro Plan

( ilość produktów: 25 )

Znany producent karm dla zwierząt Purina już od kilkudziesięciu lat produkuje pokarm, który spełnia wszystkie wymagania czworonogów. Purina to wiele serii produktów dla psów, m.in. Pro Plan czy Dog Chow. Każdy z produktów tej marki to gwarancja, że Twój podopieczny otrzymuje wszystkie składniki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Odpowiednie podejście do produkcji i receptury udoskonalane przez lata sprawiły, że marka Purina cieszy się dużym zaufaniem właścicieli czworonogów. Karmy marki Purina w ofercie naszego sklepu bardzo często dostępne są w atrakcyjnych cenach.


Karma dla psa Purina Pro Plan – żywienie zaprojektowane przez naukowców

Każda dostępna w ofercie karma dla psa Purina Pro Plan została przygotowana w oparciu o badania naukowe nad zdrowiem zwierząt oraz wpływem żywienia na ich dobre samopoczucie. Nad każdą z receptur nieustająco czuwa zespół specjalistów, ulepszając ją w oparciu o informacje pochodzące z kolejnych rezultatów testów naukowych, ale również dane od lekarzy weterynarii i opiekunów.

Wszystkie składniki, z których przygotowywane są karmy w linii Pro Plan, pochodzą z bezpiecznych źródeł i są poddawane nieustannej kontroli. W ten sposób ich jakość jest możliwie najwyższa. Przekłada się to również na bezpieczeństwo stosowania formuł u psów różnych ras oraz na każdym etapie życia.

Każda karma dla psa Purina Pro Plan jest produktem stworzonym z myślą o zapewnieniu zwierzęciu najbardziej optymalnego żywienia bez zbędnych dodatków. Zawarte w karmach składniki odżywcze mają możliwie najlepszą formę, przez co są bezpieczne, dobrze się przyswajają i pozytywnie wpływają na zdrowie zwierząt. W karmach nie ma za to dodatków, które po prostu są w nich zbędne, a których dodanie byłoby korzyścią jedynie pod względem marketingowym.

Karma dla każdego psa – Purina Pro Plan

Wszystkie formuły z linii Pro Plan są przygotowane w odpowiedzi na potrzeby konkretnej grupy psów. W ten sposób dostępne są formuły dla szczeniąt i psich podrostków, takie jak karma Purina Pro Plan Junior, a także dla psów dorosłych oraz dojrzałych. Wszystkie te receptury zostały dodatkowo podzielone ze względu na to, jaki jest rozmiar dorosłego psa. W ten sposób wyróżnić można karmy:

  • dla ras miniaturowych i małych,

  • dla ras średnich,

  • dla ras dużych.

Osobną grupę stanowią formuły specjalistyczne. Wśród nich znalazły się pokarmy dopasowane do zwierząt wrażliwych, o delikatnym układzie pokarmowym, często cierpiących na alergie pokarmowe. Osobna receptura o zwiększonej podaży kalorycznej przeznaczona jest dla psów bardzo aktywnych, a inna, o obniżonym poziomie kalorii – dla psów ze skłonnościami do nadwagi. Również zwierzęta cierpiące na nawracające problemy skórne mają osobną kategorię produktów żywieniowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Zamknij
pixel