Karmy dla psów Nero Gold

( ilość produktów: 14 )

Nero Gold to firma produkująca karmy dla psów oraz dla kotów. Karmy dostosowane są do wielkości i wieku zwierząt oraz do ich specjalnych potrzeb. Do produkcji karm Nero Gold używa tylko produktów najwyższej jakości. Źródłem białka jest wysokiej jakości mięso z jagnięciny, kurczaka, indyka, dziczyzny i ryby. Jedynymi źródłami węglowodanów w karmach Nero Gold są ryż, kukurydza, ziemniaki, czyli produkty bezglutenowe, a w karmach z dodatkową porcją energii, jęczmień. Są to produkty łatwo przyswajalne i dostarczają niezbędnej do życia energii. Karmy te nie zawierają składników takich jak: soja, produkty mleczne, wieprzowina, wołowina lub krew. Produkty Nero Gold są konserwowane wyłącznie naturalnymi przeciwutleniaczami na bazie witaminy E, co chroni Twojego Pupila przed alergią i nietolerancją pokarmową.


Karmy Nero Gold – najwyższa jakość składników

karma dla psa Nero Gold to produkt, który został stworzony z myślą o potrzebach psów, ale również ich ograniczeniach. Coraz więcej zwierząt cierpi na alergie pokarmowe wywołane niektórymi składnikami suchych receptur. Z tego powodu w produktach tej firmy nie znalazły się składniki potencjalnie alergizujące, takie jak wieprzowina, wołowina, krew, ale również produkty mleczne oraz soja. Co również istotne, wszystkie karmy są bezglutenowe. Do ich produkcji nie są stosowane produkty z GMO.

Wszystkie receptury oparte są o wysokiej jakości źródła białka zwierzęcego. Są to przede wszystkim składniki mięsne oraz ryby. W karmach nie ma kości oraz piór. Białko pochodzenia zwierzęcego dostarczane jest w formie wysuszonego w procesie ekstruzji mięsa. To sprawia, że nie tylko jest wartościowe, ale również lepiej trawi się i przyswaja w psim układzie pokarmowym.

Karma dla psa Nero Gold – różne receptury dla różnych potrzeb

Jako że potrzeby zwierząt na różnych etapach życia mogą się między sobą znacząco różnić, firma Nero Gold przygotowała kilka różnych wersji suchych karm. W związku z tym dostępne są karmy:

 • Puppy – dla szczeniąt i młodych psów,

 • Adult – dla psów dorosłych.

W wersji dla szczeniąt przygotowano oddzielną recepturę dla ras dużych i olbrzymich. Z kolei karmy dla psów dorosłych dostępne są w wersjach dla ras małych, dużych, a także w wersji dla wszystkich ras oraz przeznaczonej dla psów o małej ilości ruchu. Oddzielna formuła dla psów bardzo aktywnych stworzona jest z myślą o czworonogach pracujących, o zwiększonej podaży kalorycznej.

Dodatkowo dla psów szczególnie wrażliwych przygotowano trzy formuły o wysokiej przyswajalności, jeszcze lepiej chroniące przed alergiami i oparte na jednym źródle białka zwierzęcego. Są to:

 • Nero Gold Venison & Potato – z dziczyzną i ziemniakami,

 • Nero Gold Lamb & Rice – z jagnięciną i ryżem,

 • Nero Gold Fish & Rice – z rybą i ryżem.

Każda karma dla psa jest prawidłowo zbilansowana. To sprawia, że stanowi pełnowartościowy posiłek, który może być podstawą psiej diety.

  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
  Rozumiem
  pixel